Kamil Stochinstagram / kamilstochofficial

Dziennikarz zapytał przepiękną żonę Stocha, co mąż robi w kuchni w ich pałacu góralskim. Odpowiedź kobiety rozkłada na łopatki

Kamil Stoch zdemaskowany. Żona opowiedziała dziennikarzowi jak w kuchni czuje się utalentowany skoczek w kuchni. Fani czytając odpowiedź nie mogli powstrzymać śmiechu.

Kamil Stoch słynie przede wszystkim jako niesamowicie zdolny skoczek. Jako dumny następca Adama Małysza, Kamil z roku na rok odnosi kolejne sportowe sukcesy. Nic dziwnego, ze także media interesują się także jego życiem prywatnym. Kamil jednak wybiera spokój i ciężko znaleźć w jego życiorysie jakikolwiek skandal. Skoczek chętniej niż wyskokami, chwali się w swoich mediach społecznościowych pięknej otaczającej go przyrody oraz rodzinną sielanką. Ciekawscy dziennikarze postanowili podpytać żonę Kamila o jego domowe obowiązki. Niesamowita odpowiedź na temat jego kulinarnych zapędów rozbawiła odbiorców.

Teresa Lipowska znacznie różni się od postaci z serialu. Teraz narzeka na wysokość emerytury, brakuje jej na lekiTeresa Lipowska znacznie różni się od postaci z serialu. Teraz narzeka na wysokość emerytury, brakuje jej na lekiCzytaj dalej

Kamil Stoch - jak się czuje w kuchni?

Kamil oraz Ewa pobrali się już niemal dekadę temu, ale już 4 lata wcześniej stali się nierozłączni. Para spędza ze sobą cały czas pomiędzy zawodami i jest sobie niezwykle oddana. Internauci są pod wrażenie ich zgrania, a także urody samej Ewy. Po publikacji zdjęć ze ślubu w internecie zawrzało od pozytywnych komentarzy. Udane życie małżeńskie Ewy i Kamila łączy się także z owocną współpracą zawodową, ponieważ Ewa jest także menagerką naszego najlepszego skoczka. Mimo, że rodzinach Stochów bardzo dba o prywatność, Ewa postanowiła opowiedzieć o podziale obowiązków w ich domu.

Dzisiaj grzeje:

 1. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
 2. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i zapytał o jedzenie za 2 zł. W odpowiedzi kasjer zrobił niewyobrażalną rzecz
 3. Złożenie wniosku na bon 500 plus nie jest takie łatwe. Utrudnienia występują przy dzieciach niepełnosprawnych

Dziennikarz postanowił zapytać Ewę czy Kamil Stoch pomaga jej w domu. Ewa odpowiedziała: Kamil pomaga w domu, ale do kuchni nie zagląda. Jak widać Kamil nie wszystkie talenty posiadł i to raczej jego żona dba o kulinarne pyszności w ich domu. Fani od razu zaczęli komentować wypowiedź żony Kamila Stocha, mówiąc, że w wielu domach wygląda to podobnie. Bystra odpowiedź Ewy z miejsca zyskała szerokie grono rozbawionych odbiorców.

Kamil Stoch z żonąfot: Instagram / kamilstochofficial

Najlepsze newsy:

  1. Spełniła się wizja Krzysztofa Jackowskiego? Jasnowidz potwierdził, dokładnie przewidział tragiczne zdarzenia
  2. PKO BP ostrzega przed oszustami. Klienci otrzymują fałszywe maile, można stracić pieniądze
  3. Wiemy, ile kosztują wakacje w Zakopanem. Cena za wjazd na Kasprowy Wierch to kosmos
  4. Domowe Rafaello jest o niebo lepsze niż sklepowe. Zrobisz je szybko i bez pieczenia, domownicy będą zachwyceni
  5. Najczęstsze błędy podczas uprawy ogórków. Przez nie warzywo może być gorzkie
  6. Media podają, że Piotr Żyła spotyka się z gwiazdą TVN. W internecie zamieszcza ona zdjęcia obłędnych dań

Źródło: dziennikpolski24

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł