Kamil Stoch zaskoczył wszystkichInstagram / @kamilstochofficial

Kamil Stoch podzielił się radosną informacją, zaskoczył wszystkich. Wymowne zdjęcie mówi samo za siebie

Nie da się ukryć, że Kamil Stoch jest jednym z najpopularniejszych sportowców w Polsce. Jego sukcesy z zakresu skoków narciarskich bez wątpienia cieszą wszystkich kibiców. Mało kto spodziewałby się, że Kamil Stoch zajmuje się czymś jeszcze. Zdjęcie zamieszczone przez skoczka w internecie mówi samo za siebie.

Kamil Stoch jest słynnym skoczniem narciarskim i większość osób kojarzy go głównie z tego zajęcia. Okazuje się jednak, że sportowiec posiada jeszcze jedną pasję, która u niektórych jego fanów może wywołać nie lada zaskoczenie. Jakie talenty skrywał Kamil Stoch?

Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się bardzo irytującego problemuPod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się bardzo irytującego problemuCzytaj dalej

Kamil Stoch i jego wyjątkowa pasja

Skoczkowie narciarscy przygotowują się aktualnie do sezonu zimowego. Kamil Stoch również uczestniczy w treningach, jednak znajduje czas na jeszcze jedno zajęcie. Wielu osobom może wydawać się nietypowe jak na sportowca o takim statusie.

Okazuje się, że oprócz skoków narciarskich Kamil Stoch spędza czas na paraniu się zajęciami typowo rolniczymi. Ostatnie z zamieszczonych zdjęć ukazuje plony, których doczekał się sportowiec. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać.

Dzisiaj grzeje:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje Wiesław Dębicki
  2. Zobaczył na ukrytej kamerze co w nocy robią pracownice Biedronki. Złożył im skandaliczną propozycję
  3. Razem z L4 możesz mieć kontrolę w pakiecie. Dotąd zakwestionowali co trzecie zwolnienie lekarskie

Kamil Stoch w ogrodzie

- Do dzisiejszego obiadu. I co Wy na to? Ziemniaki czerwone prosto z ogródka. Mniammmmm - napisał Kamil Stoch na swoim Instagramie. Fani skoczka byli zachwyceni jego zbiorami. Od razu posypały się komentarze pełne podziwu.

- No ziemniaki pierwsza klasa! Pewnie bardzo smaczne? - napisała jedna z internautek. - Z własnego ogródka najlepiej smakują, smacznego - nadmieniła inna użytkowniczka portalu Instagram. Zdjęcie, które zamieścił Kamil Stoch mówi samo za siebie. Jak oceniacie jego ziemniaki?

Kamil Stoch zaskoczył wszystkich

Instagram / @kamilstochofficial

Kupił 1 cukinię i 1 pomidora. Gdy zobaczył cenę złapał się za głowę, niewyobrażalne ile musiał zapłacićKupił 1 cukinię i 1 pomidora. Gdy zobaczył cenę złapał się za głowę, niewyobrażalne ile musiał zapłacićCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Dziennikarka TVN została napadnięta przez nietrzeźwego mężczyznę pod kościołem. Ujawniła szczegóły dramatycznej historii ze swojej młodości
  2. Będą wielkie zmiany w Polsce. Jest ostrzeżenie dla turystów
  3. Wlej na noc szklankę octu do toalety. Rano nie uwierzysz własnym oczom
  4. Przestają pobłażać. Możesz zapłacić 150 zł kary po zakupach w Lidlu, Biedronce, Auchan, Kauflandzie lub Aldi
  5. Kosztuje grosze, a zachwyca wszystkich. Idealna na upał letnia surówka z cukinii i ogórka.
  6. Ewa Chodakowska podzieliła się z Polakami radosną informacją. Posypały się gratulacje, ogłosiła wszystko na Instagramie

Źródło: Instagram / @kamilstochofficial


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł