Karkówka od Magdy Gesslerarchitectphd, Getty Images

Wielka obniżka w sklepie Gessler. Karkówka nie kosztuje już 87 zł za 700 gram, wiele produktów przecenionych

Karkówka jest jednym z najbardziej uwielbianych kawałków mięsa w Polsce, dlatego wiele ludzi przygotowuje z niej pieczenie czy kotlety. W sklepie Magdy Gessler można kupić ją w formie długo dojrzewającej szynki, która smakuje wybornie. Właśnie teraz obowiązuje w jej sklepie tydzień włoski i mnóstwo produktów jest przecenionych, w tym karkówka, która teraz kosztuje 69,60 zł za 700 gramów.

Karkówka w sklepie Schronisko Smaków sygnowanym nazwiskiem Magdy Gessler jest prawdziwym rarytasem. Poddana procesowi dojrzewania oraz marynowania tworzy wędlinę, która ma bardzo intensywny smak oraz aromat. Okazuje się, że ten doskonały produkt kosztuje właśnie znacznie mniej niż zwykle.

To wszystko jest zasługą tygodnia włoskiego, dzięki któremu włoskie produkty spożywcze zostały objęte solidną obniżką cen. Każdy smakosz kuchni włoskiej z pewnością jest zachwycony, wszak takie okazje nie zdarzają się zbyt często.

Karkówka Magdy Gessler w doskonałej cenie

Do produkcji karkówki wykorzystuje się wiele składników klasy premium. Są to między innymi wino oraz papryczki pepperoni - takie połączenie skutkuje doskonałym smakiem oraz kruchym, wręcz rozpływającym się w ustach mięsem. Dzięki obniżce cen, więcej osób będzie mogło jej spróbować.

Za 700 gramów karkówki Capocollo Picante do niedawna należało zapłacić aż 87 złotych. Teraz, ten sam kawałek mięsa o tej samej wadze, kosztuje już 69,60 złotych. Aby wyprodukować kilogramowy kawałek tej wędliny, należy zużyć aż 1,8 kg mięsa.

Nie tylko karkówka

Choć mięso to jest jedną z najlepszych promocji, można w sklepie Gessler znaleźć inne ciekawe produkty. Dostępne są chociażby Galbusera Belle Buone - grzanki z żurawiną i pestkami, które kosztują obecnie 9,99 zł. Wcześniej kosztowały aż 17,80 zł.

Jeśli ktoś chce poczuć prawdziwy smak Włoch, koniecznie powinien spróbować regionalnych pomidorów. Można tego dokonać kupując Solania - pomidory San Marzano DOP, których 400 gramowa puszka kosztuje po przecenie 8,16 złotych.

Poszukujesz świetnych przepisów na najbliższy obiad? W tym tekście pokazujemy jak zrobić najlepszy możliwy rosół. Ten artykuł został poświęcony najsmaczniejszej i najprostszej surówce.

Postanowiła spróbować czy da się przeżyć 5 dni mając na jedzenie tylko 50 złPostanowiła spróbować czy da się przeżyć 5 dni mając na jedzenie tylko 50 złCzytaj dalej

Dla osłody można kupić u Gessler także wiele słodyczy. Włoskie torciki z nadzieniem pomarańczowym w opakowaniu o wadze 350 gramów kosztują po obniżce 9,20 złotych. San Benedetto - lemoniada bez cukru cytryna 750 ml świetnie sprawdzi się w gaszeniu pragnienia, a jej cena to tylko 3,40 zł za butelkę.

Lubujący się w sałatkach mogą zaopatrzyć się w wiele produktów, które świetnie sprawdzą się w ich kuchniach. Jednym z nich są Crostini Pomodoro e Basilico - grzanki do sałatek w 100 gramowym opakowaniu, które kosztują tylko 4,72 zł.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: spizarnia.schroniskosmakow.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł