Karol Strasburger opowiedział o swoim życiuInstagram / @miloscnazakrecie_official

Karol Strasburger wyjawił wszystko. Jego o 35 lat młodsza wybranka ma z nim jak w niebie

Karol Strasburger bez wątpienia jest jedną z tych osobowości telewizyjnych, której ciężko nie darzyć sympatią. Prowadzący kultowej "Familiady" niedawno podzielił się tym jak wygląda jego życie codzienne. Mogłoby się wydawać, że rola ojca będzie dla niego wymagająca. Okazuje się jednak, że doskonale się w niej odnajduje. Nie inaczej jest również w przypadku roli męża, który wspiera swoją żonę w kuchni.

Karol Strasburger w listopadzie zeszłego roku został ojcem. Nie da się ukryć, że w przypadku 73-letniego aktora pojawienie się potomstwa może być nie lada wyzwaniem. Gwiazdor wie jednak co należy robić. Jego żona z pewnością jest zachwycona otrzymywanym od niego wsparciem.

Magda na emeryturze prawie nie kupuje jedzenia, a czuje się o 10 lat młodsza. Wszystko za sprawą 1. rzeczyMagda na emeryturze prawie nie kupuje jedzenia, a czuje się o 10 lat młodsza. Wszystko za sprawą 1. rzeczyCzytaj dalej

Karol Strasburger w roli ojca i męża

Wybranka aktora jest młodsza od niego o 35-lat, jednak Karol Strasburger sam przyznaje, że wciąż czuje się młodo. W związku z tym nic nie stoi na przeszkodzie w angażowaniu się w prace domowe. Prowadzący "Familiady" mimo wielu obowiązków zawodowych, bez problemów odnajduje czas na wspieranie swojej żony. Efekty jego pracy możemy podziwiać chociażby w serialu "Miłość na zakręcie". Jak Karol Strasburger dzieli się obowiązkami rodzicielskimi z żoną?

- Nie pomogę Małgosi w karmieniu dziecka piersią, ale jak trzeba Laurę przewinąć, to ją przewijam, jak płacze, to ją uspokajam. Nie muszę wołać żony, sam wiem, co robić. Miewam problemy z ubraniem Laury. Trudno mi się wkłada te małe rączki w rękawy. Idzie mi wolno, jestem trochę nieporadny. Czasem widzę, że dziecku coś doskwiera, ale nie wiem co. A żonie wystarczy rzut oka i od razu wie, że trzeba Laurę przewinąć czy nakarmić - wyznał Karol Strasburger w rozmowie z portalem Party. Jedna z jego wypowiedzi odniosła się do tego jak wspiera swoją żonę w kuchni.

Dzisiaj grzeje:

  1. Tragiczne doniesienia z Polski. Wśród rannych są dzieci
  2. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i zapytał o jedzenie za 2 zł. W odpowiedzi kasjer zrobił niewyobrażalną rzecz
  3. We dwóch weszli do sklepu Biedronki, nikt nie przypuszczał jakie zrobią rzeczy. Kamery monitoringu wszystko nagrały

Karol Strasburger o wsparciu żony w kuchni

- Małgosia jest kierownikiem kuchni, a ja zaopatrzeniowcem. Robię zakupy, zasuwam na targ, wiem, gdzie kupię najlepsze mięso i warzywa - powiedział Karol Strasburger, przytaczany przez portal Party. Gwiazdor opowiedział również o tym czy poleca zostanie ojcem w tak późnym wieku.

-Tak, człowiek wiele rzeczy widzi dojrzalej, jest spokojniejszy, ma więcej czasu, żeby się dziecku przyglądać. Teraz mogę bez żalu poświęcić rolę, żeby być przy Laurze. Gdy kręciłem „Polskie drogi”, nie było mnie w domu trzy lata. Dziś sobie tego nie wyobrażam. Najważniejsze więc, żeby było zdrowie, bo głowa jest na ojcostwo idealnie przygotowana - wyznał Karol Strasburger w rozmowie z portalem Party. Trzeba przyznać, że taki mąż to prawdziwy skarb.

Najlepsze newsy:

  1. Europa znowu się zamyka. Kolejne kraje wprowadzają obostrzenia
  2. Możesz dostać prawie 3 tys. zł, już ostatnia szansa. Inaczej "dudowe" przejdzie ci koło nosa
  3. Porażająca decyzja sztabu kryzysowego. Kolejny hotel w Krakowie zamieniają w izolatorium
  4. Piła napar z pokrzyw 7 dni. Zupełnie oczyściła organizm, warto z nich skorzystać
  5. Mama kupiła dzieciom lody, a po chwili wyrwała je i wyrzuciła od śmieci. Poznały powód i przestały się awanturować
  6. Skrytykowali Kamilę, że w piątek je kiełbasę. Na plebanii teściowa Ani widziała co jedzą księża, wpis zamieściła w sieci
  7. Adam Małysz podpadł tysiącom Polaków. Powód to jego najnowsze zdjęcie, fani byli bezlitośni (FOTO)

Źródło: Party

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł