Karol Strasburger przecierał oczy ze zdumienia na niespodziewanym przyjęciu.screen z youtube/ Plejada

Karol Strasburger długo przecierał oczy ze zdumienia. Wszystko przez żonę

Karol Strasburger od roku cieszy się szczęśliwym małżeństwem, a jego żona niedawno urządziła mu przyjęcie-niespodziankę. Znany prezenter zupełnie nie spodziewał się imprezy, chociaż zbliżało się jego święto. Ukochana nie zapomniała jednak także o innej okazji do świętowania.

Karol Strasburger od prawie roku po raz kolejny wziął ślub. Jego żona jakiś czas temu postanowiła zaskoczyć go cudowną niespodzianką, której słynny prezenter zupełnie się nie spodziewał. Co prawda nadchodziły właśnie jego 73. urodziny, ale o jednej wyjątkowej okazji do świętowania zdążył już zupełnie zapomnieć. Na szczęście jego ukochana pamiętała o wszystkim, dzięki czemu Strasburgera radośnie świętował nie tylko swoje urodziny.

Wielka kompromitacja w Familiadzie. Strasburger zapytał o jedzenie i zastygł słysząc odpowiedźWielka kompromitacja w Familiadzie. Strasburger zapytał o jedzenie i zastygł słysząc odpowiedźCzytaj dalej

Karol Strasburger na długo zapamięta swoje urodziny. Jego żona zadbała o mnóstwo atrakcji

Karol Strasburger od pewnego czasu żyje w niezwykle udanym małżeństwie. Urodziny jednego z najsłynniejszych prezenterów telewizyjnych były niesamowicie wyjątkowe, bo po raz pierwszy obchodził je jako młody tata. Zupełnie niespodziewane było też dla niego przyjęcie z tego okazji, bo był pewien, że spędzi je po prostu na planie nagrywanego wówczas programu. Wychowywanie dziecka rządzi się w końcu swoimi prawami i wymaga niekiedy niemałych wyrzeczeń. Kochająca żona zadbała jednak o cudowną imprezę-niespodziankę i pamiętała o tym, by nadrobić zaległości.

Dzisiaj grzeje:

  1. Właśnie podano tragiczną informację. Nie żyje Antonina Sokołowska
  2. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i zapytał o jedzenie za 2 zł. W odpowiedzi kasjer zrobił niewyobrażalną rzecz
  3. Ważny komunikat ministerstwa ws. obostrzeń. Dotyczy nie tylko Lidla czy Biedronki

Żona Strasburgera w tajemnicy przed mężem zaprosiła do podwarszawskiego spa wszystkich jego najbliższych przyjaciół. Na miejscu przez dwie godziny czekali na niego chociażby Tomasz Stockinger, Krzysztof Hanke i Robert Janowski. Nie bez powodu żona zaprosiła na przyjęcie liczne męskie grono - Karol nie zdążył bowiem w zeszłym roku uczcić swojego wieczoru kawalerskiego. "- Chciałam Lolkowi zrobić typowo męską imprezę. Zebranie trzydziestu osób w jednym terminie graniczyło z cudem, ale udało się!" - opowiedziała Małgorzata Strasburger. Własnie dlatego żona pojawiła się na imprezie z córką na chwilę. Gdy zniknęły, zaczęła się męska zabawa przy muzyce retro kapeli. Goście mogli skorzystać z sauny, studni lodowych czy podświetlanych balii z wodą solankową. Szczególne wrażenie zrobił jednak cudowny tort z dodatkiem whisky i chili.

Najlepsze newsy:

  1. Rafał Trzaskowski spotkał się z Andrzejem Dudą, ale wszyscy patrzyli tylko na jego buty. ”Obciach”
  2. Niebywałe nagranie Jacka Kurskiego sprzed 12 lat trafiło do sieci. Na spotkaniu nagle chwycił gitarę, ma talent?
  3. Rząd znów zdecydował o przywróceniu kwarantanny po powrocie do kraju. W. Brytania przywraca restrykcje
  4. Karol Strasburger wyjawił wszystko. Jego o 35 lat młodsza wybranka ma z nim jak w niebie
  5. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i zapytał o jedzenie za 2 zł. W odpowiedzi kasjer zrobił niewyobrażalną rzecz
  6. Ksiądz z Podkarpacia miał wejść do Biedronki i ukraść 1 produkt. Porażające, jaką rzecz chciał wynieść
  7. Tragiczne wiadomości z samego rana. Nie żyje legenda, przegrała z rakiem w wieku 55 lat

Źródło: party.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł