Karolina Szostak na diecie?instagram/@karolinaszostak

Karolina Szostak "niknie w oczach". Sama skóra i kości, jest na kontrowersyjnej diecie

Karolina Szostak jest polską dziennikarką sportową związaną z telewizją Polsat. Prezenterka znana jest ze swoich licznych występów dziennikarskich. Szostak jest znowu na kontrowersyjnej diecie, dzięki której gubi kilogramy.

Karolina Szostak przez wiele lat była jedyną kobietą w sportowej redakcji Polsatu. Wiele osób pamięta do dzisiaj jak wyglądała jeszcze kilka lat temu. Od razu w oczy rzucała się jej nadwaga, z którą próbowała walczyć przez lata. Telewidzowie docenili jej dziennikarski sznyt, dzięki czemu Szostak doczekała się wielu nagród i nominacji. W końcu, kilka lat temu, przeszła niebywałą metamorfozę, dzięki której zdołała odmienić swój wygląd o 180 stopni. Niestety, wiele fanów obawia się, że dziennikarka zaczęła przesadzać. Kobieta "niknie w oczach".

Zapłacił za kiełbasę banknotem 500 zł. Ekspedientka wydała 490 zł reszty, zamarła odkrywając prawdę o banknocieZapłacił za kiełbasę banknotem 500 zł. Ekspedientka wydała 490 zł reszty, zamarła odkrywając prawdę o banknocieCzytaj dalej

Karolina Szostak - jak wygląda jej niesamowita dieta?

Karolina Szostak blisko trzy lata temu przeszła przebojową przemianę, która sprawiła, że kobieta została nawet nominowana do otrzymania statuetki w kategorii "Metamorfoza roku", wręczanej podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady. Już wtedy zaczęły pojawiać się głosy fanów, którzy zadziwieni byli jej niesamowitym wyglądem i chcieli wiedzieć w jaki sposób udaje jej się utrzymać wagę bez efektu jojo. Niestety, najnowsze napływające wieści nie są dobre - wiele osób uważa, że Karolina traci na wadzę zbyt dużo.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ciężarną Larę Gessler spotkała ogromna przykrość, smutne
  2. Uwaga, niebawem Polska może wydać ENA. Nie ma ani chwili do stracenia
  3. Pij rano zamiast kawy, dodaje jeszcze więcej energii i opóźnia procesy starzenia. Jej niezliczone właściwości odczujesz już po paru dniach

Dzisiaj dziennikarka je lekkie i odżywcze dania z odpowiednio skomponowanych składników - głównie kolorowych warzyw i owoców. Zdradziła, że sekretem do utrzymania wagi po zrzuceniu kilogramów jest pokochanie gotowania i jedzenia zdrowych posiłków. Wtedy efekt jojo nie ma jak wystąpić - w końcu człowiek nie gotuje ani nie je kalorycznych i wysoko przetworzonych produktów. Ogromną rolę w zrzuceniu 30 kg miał słynny post dr Dąbrowskiej, polegający spożywaniu jedynie produktów roślinnych przez określony czas - głównie pod postacią koktajli.

Teraz zdradziła, że znowu jest na poście dr Dąbrowskiej, a rezultaty widać gołym okiem. Fani twierdzą jednak, że Karolina przesadziła w drugą stronę i zbyt mocno chudnie.

- Kobieto daj spokój z tym odchudzaniem bo za niedługo znikniesz całkowicie - czytamy w komentarzach pod zdjęciem na Instagramie.
- Za bardzo się Pani odchudziła - twierdzi inny komentujący.

A jakiego zdania jesteście wy? Dajcie znać w komentarzach.

Katarzyna Szostak

instagram/@karolinaszostak

7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultatCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Kolejne województwo zakaże palenia w kominku. Szykuje się trudna zima
  2. Pilna decyzja GIS. Popularny produkt wycofany, nie jeść pod żądnym pozorem
  3. Placki ziemniaczane inaczej, czyli po szwajcarsku. Chrupiąca alternatywa zachwyca dzięki nietypowym składnikom
  4. Już jest, za symboliczną złotówkę i bez żadnych haczyków. W Biedronce poszaleli
  5. Jedna z najpopularniejszych polskich surówek. Polacy kochają ją za uniwersalność i prostotę wykonania
  6. Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?

Źródło: kobieta.wp.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł