Karolina SzostakInstagram / karolinaszostak

Zarzucają Szostak, że oszukuje wszystkich. Schudła spektakularnie, wyczerpana odpiera zarzuty

Karolina Szostak po schudnięciu ponad 30 kilogramów budzi ogromne kontrowersje. Spektakularna przemiana od początku była uwieczniona w mediach społecznościowych. Teraz fani doszukali się niepokojących szczegółów i oskarżają dziennikarkę o celowe wprowadzenie w błąd.

Karolina Szostak przez lata była znana jako charyzmatyczna dziennikarka sportowa. Kilka lat temu przeszła jednak drastyczną przemianę i w bardzo krótkim czasie udało jej się schudnąć 30 kilogramów. Dziennikarka z dnia na dzień stała się także celebrytką, a cała Polska była ciekawa jakim sposobem w tak krótkim czasie udało jej się zgubić jej zdaniem zbędne kilogramy. Jak sama Karolina Szostak opowiadała, za jej sukcesem stały regularne ćwiczenia oraz oparciu swojej diety na warzywach i owocach. Mimo upływu lat dziennikarka nie padła ofiarą efektu jojo i nadal zachwyca szczupłą sylwetką. Czujni fani jednak mają pewne zastrzeżenia i nie omieszkali poinformować o tym swojej idolki.

Poszedł nagły komunikat z Ministerstwa ws. noszenia maseczek. Wszystkie media go przekazują, Lidl, Biedronka i inne sklepy są adresatemPoszedł nagły komunikat z Ministerstwa ws. noszenia maseczek. Wszystkie media go przekazują, Lidl, Biedronka i inne sklepy są adresatemCzytaj dalej

Karolina Szostak - dieta cud?

Przemiana Karoliny Szostak stała się inspiracją dla setek tysięcy Polek. Dziennikarska w szybkim czasie połknęła celebryckiego bakcyla i z impetem wkroczyła na salony. Na podstawie doświadczeń podczas swojej diety wydała aż trzy książki o tej tematyce. Znajdziemy w nich przepisy oraz garść porad, które w założeniu mają nam pomóc osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Swoją działalnością zjednała sobie grono wiernych fanów, którzy każdego dnia śledzą jej poczynania. Jednak spotykają ją również gorzkie słowa krytyki, ponieważ regularnie oskarżana jest o oszustwo. Po kolejnym incydencie Karolina Szostak postanowiła odpowiedzieć.

Dzisiaj grzeje:

  1. Nie żyje wielokrotnie nagradzana dziennikarka TVP. Polskę obiegła tragiczna wiadomość
  2. Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimę
  3. Urzędnicy zapukają do 1,4 mln polskich rodzin. Zapytają o majątki i zarobki, odpowiedzi są obowiązkowe

Wraz z ogromną utratą wagi, fani zauważyli także inne zmiany w wyglądzie idolki. Na zdjęciach doszukali się między innymi różnicy w rysach twarzy i pojawiły się głosy, że dziennikarka poprawia swoją urodę na pomocą programu graficznego. Dociekliwi obserwatorzy dostrzegli także różnice w wielkości nóg czy rąk na poszczególnych zdjęciach. Jeden z fanów postanowił wystąpić w obronie gwiazdy i napisał, że zmiany w rysach twarzy mogą być spowodowane zdjęciem aparatu ortodontycznego. Wdzięczna Karolina napisała - dziękuje, bo już nie mam siły się tłumaczyć.

Instagram / karolinaszostakfot: instagram / karolinaszostak

Najlepsze newsy:

  1. Katarzyna Dowbor podjęła decyzję, pomoże rodzinie, która straciła dom. Już poczyniła pierwsze kroki
  2. Joanna Kurska musiała interweniować podczas wesela. Nieznane fakty imprezy nowożeńców od zaplecza
  3. Zdjęcia - Polonez powróci na polskie drogi. Wygląda obłędnie. Jeden szczegół zaskakuje
  4. Rewelacyjnie kisi ogórki według tajemnego przepisu. Wyjawił go, cała rodzina błaga mężczyznę o przetwory
  5. Co oznacza biała piana w słoiku z ogórkami? Przyczyny mogą cie zaskoczyć
  6. Córka Natalii Kukulskiej jest wykapaną Anną Jantar. Mama gotuje jej dania wywołujące wielkie emocje
  7. Adam Małysz zdradził wszystkie sekrety polskich skoczków. Przed tysiącami widzów pokazał jak mieszkają (WIDEO)

Źródło: se.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł