Kasa lidlYouTube.com/ Doku Junkie 2017 HD

Niemal nikt nie wie, że każda kasa w Lidlu ma ukrytą funkcję. Mało kto jej używa i bardzo źle

Kasa w Lidlu ni wydaje się niczym wyróżniać. Ot, miejsce jakich wielu w innych sklepach. Jednak rozwiązanie od Lidla bardzo dużo zmienia.

Kasa w Lidlu, nazywana fachowo boksem kasowym, miała przebudowę już jakiś czas temu. Do tej pory wiele ludzi nie wykorzystuje jej pełnego potencjału. Pokazujemy wam co zrobić, aby wykorzystać ich ukryta funkcję.

Sanepid pilnie apeluje do wszystkich Polaków robiących zakupy. Niebezpieczeństwo jest szczególneSanepid pilnie apeluje do wszystkich Polaków robiących zakupy. Niebezpieczeństwo jest szczególneCzytaj dalej

Kasa z tajemnicą

Robiąc zakupy w sklepach często wybieramy wózek, jako podstawowy "środek transportu". Pojemny i wygodny w obsłudze pomaga nam zebrać wszystkie potrzebne produkty w kilka chwil. Dużo ludzi ma jednak z nim problem przy kasach, nie wie gdzie go odstawić i jak nie torować innym drogi. Lidl znalazł rozwiązanie. Zaraz za kasjerem znajduje się wcięcie w ladzie kasy. Umieszczone zostało tam celowo.

Pakując zakupy często spotykamy się z sytuacja, że musimy przeciskać się przez klientów, którzy swoimi wózkami korkują drogę. Stąd w kasach za kasjerem są wcięcia, aby postawić tam wózek. Nie tylko jest ułatwieniem w przemieszczaniu się po sklepie, ale także pomaga nam szybciej pakować zakupy. Nie musimy siłować się z siatkami na ladzie, na której nie ma za wiele miejsca. Wystarczy przełożyć produkty do wózka i spokojnie zapakować je na przykład przy samochodzie.

Dzisiaj grzeje: 1. Lidl właśnie zmienił ceny produktów, które teraz kupują wszyscy na zapas. Obecne wydarzenia wpłynęły na decyzję?

2. Z ostatniej chwili: Nie żyje kobieta z koronawirusem. 2 tygodnie temu wróciła z Polski na Ukrainę

Owa funkcja jest szczególnie istotna w obecnej sytuacji, kiedy każda minuta w miejscu pełnym ludzi ma znaczenie. Wybierając pakowanie zakupów bezpośrednio przy samochodzie, zmniejszamy czas ekspozycji na mikroorganizmy do minimum.

Najlepsze newsy:

  1. 4 nowe przypadki koronawirusa w Polsce. Wszystkie w jednym mieście
  2. Oficjalny komunikat sklepów ws. zamknięcia. Ważne: już wiadomo, czy trzeba robić zapasy i gdzie
  3. Magda Gessler jest w rozpaczy. Dostała wiadomość, że zaraził się artysta znany z wielu megahitów
  4. Właśnie teraz kapusta pekińska jest na wagę złota. Powinno się ją jeść na potęgę
  5. Pod żadnym pozorem przenigdy nie wyrzucaj skórek. Teraz są cenne szczególnie
  6. Ksiądz nie chce odwołać rekolekcji. Według niego gorszy od koronawirusa jest wirus atakujący duszę

Źródło: pomyslodawcy.pl

Następny artykuł