Kasa ma ukrytą funkcję, szalenie zaskakująceprint screen: Pomyslodawcy.pl

1 punkt obok taśmy przy kasie w sklepie ma ukrytą ważną funkcję. Większość Polaków nie ma o niej pojęcia

Kasa razem z taśmą w każdym sklepie projektowana jest tak, aby zachować ergonomię i pozwolić wygodnie wykładać oraz pakować zakupy. Kasa ma również ukrytą funkcję, o której większość Polaków nie ma zielonego pojęcia. Ukryty sekret wspomaga robienie zakupów oraz pracę kasjera.

Kasa jest podstawowym miejscem przeprowadzania transakcji, kupowania i pakowania towarów oraz ostatnim miejscem, które odwiedzamy w każdym sklepie. Każdy sklep ma swoje rozwiązania co do ergonomii całego urządzenia, jednak jest jedna wspólna, ukryta cecha, która łączy je wszystkie. Mało który Polak, mimo częstego chodzenia do sklepu, wie o jej istnieniu.

Dodaj czosnek do roślinki. Zacznie kwitnąć w niewyobrażalnym tempieDodaj czosnek do roślinki. Zacznie kwitnąć w niewyobrażalnym tempieCzytaj dalej

Kasa w sklepie posiada funkcję, o której nie wie niemal nikt

Jeśli wykładając zakupy denerwujesz się, że taśma przestaje się poruszać i tworzy się zator, z pewnością nie wiesz o ukrytej funkcji kasy. Ma ona pomóc w pracy kasjera, ułatwić mu kasowanie produktów i spowolnić przejeżdżanie produktów na skaner. Jeśli następnym razem przy zakupach przyjrzysz się taśmociągowi, zobaczysz na końcu ścianki małą dziurkę. W jej wnętrzu znajduje się czujnik na podczerwień, który kontroluje ruch taśmy.

Dzisiaj grzeje: 1. Lidl w Hiszpanii rozwiązał problem "macania" pieczywa. W Polsce powinno być podobnie?

2. Tłumy ludzi na deptaku we Włoszech. Wielu bez maseczek, władze są wściekłe

Całość ma na celu zatrzymać taśmociąg, kiedy jakiś produkt będzie w zasięgu ręki kasjera tak, aby produkty wykładane przez nas nie zasypały jego skanera, bądź w końcu nie spadły na podłogę. Warto zauważyć, że kasjer nie ma żadnego wpływu na działanie taśmociągu, ponieważ za to odpowiada w pełni automat. Taśma przesuwa się sama, kiedy przed czujnikiem nie znajduje się żaden produkt, a zatrzymuje się w momencie kiedy dany produkt znajdzie się w tym miejscu.

Następnym razem, kiedy zdenerwujemy się bądź będziemy świadkami wybuchu jakiegoś klienta z powodu wolnej taśmy, uświadamiajmy go, że nic nie jest winą kasjera.

Najlepsze newsy:

  1. Kierowco, słuchasz radia w samochodzie? Możesz dostać mandat, mało kto wie o specjalnym prawie
  2. Kobieta urodziła córkę po 40-godzinnym porodzie. Lekarz patrzy na krocze matki i zamiera
  3. Do mizerii dodajesz sól i pieprz? Najlepsi kucharze mają dla ciebie ważną wskazówkę, wystrzegaj się 1 popularnego błędu
  4. Kupił głodnym bezdomnym jedzenie. Właścicielka restauracji wyrzuciła je do śmietnika, jej komentarz nie mieści się w głowie
  5. Zdumiewająca omyłka Biedronki. Polacy w pośpiechu ruszyli do sklepów, żeby nie przegapić okazji w środku nocy
  6. Rzodkiewka jest smaczna, a do tego bardzo zdrowa. Pomaga w leczeniu wielu dolegliwości

Źródło: pomyslodawcy.pl

Następny artykuł