Kasia Cichopekinstagram / katarzynacichopek

Wielki luksus czy nie? Kasia Cichopek pochwaliła się zdjęciem kuchni, fani podzieleni

Kasia Cichopek pochwaliła się fanom swoim mieszkaniem. Kuchnia budzi ogromne emocje, wielu twierdzi, że jest pięknie urządzona, dla innych to bardzo pospolite wnętrze. Czy w waszych domach też można znaleźć takie meble?

Kasia Cichopek bardzo chętnie dzieli się z fanami rewelacjami ze swojego prywatnego życia. Jakiś czas temu postanowiła pochwalić się kuchnią w swoim mieszkaniu na Warszawskim Mokotowie. Przy okazji publikacji zdjęć w trakcie przygotowania posiłków Kasia ukazała także jak wyglądają meble, z których na co dzień korzysta. Dla fanów było to nie lada gratka, bo wszyscy uwielbiamy oglądać gwiazdy w nieformalnych sytuacjach. Zdjęcia kuchni Kasi Cichopek wzbudziły także niemałą konsternację, fani nie mogą dojść do porozumienia czy z wnętrza bije bogactwem czy może jest to bardzo zwyczajna kuchnia?

Wygląd kuchni w domu Michała Szpaka jest nieprawdopodobny. Nie chce się wierzyćWygląd kuchni w domu Michała Szpaka jest nieprawdopodobny. Nie chce się wierzyćCzytaj dalej

Kasia Cichopek pozuje na tle swojej kuchni

Jakiś czas temu Kasia Cichopek zamieniła dom na Wilanowie, na mieszkanie na Mokotowie. Wielu wielbicieli aktorki zastanawiało się jak urządzone zostanie mieszkanie. Na pewno ogromna część fanów spodziewała się przepychu i prawdziwie gwiazdorskich aranżacji. Jednak ostateczny wygląd kuchni Kasi niekoniecznie dla wszystkich jest luksusowy. Nie brak opinii, że podobnie urządzone wnętrza możemy znaleźć w wielu polskich domach i zachwyt raczej nie jest wskazany.

Dzisiaj grzeje:

  1. Magda Gessler przekazała smutną informację. Jej partner lekarz niestety nie może liczyć na wsparcie
  2. Szykuje się nowa opłata, potężny cios w nasze portfele. Więcej zapłacimy za rachunki

Kuchnia Kasi Cichopek składa się głownie z białych, klasycznie eleganckich mebli. Ciemny blat stołu gustownie z nimi kontrastuje, a sprzęty na zdjęciach mają raczej zachowawczy desing. Całość tworzy harmonijną całość i doskonale wpisuje się w aktualne trendy. Największą uwagę w kuchni zwraca ilość światła jaka wpada do pomieszczenia oraz estetyczny ład w każdym miejscu.

Kasia Cichopek w kuchni fot: Instagram /katarzynacichopek

Najlepsze newsy:

  1. W TVP szykuje się prawdziwa rewolucja? Zadziwiające doniesienia mediów, nie mają wątpliwości, chodzi o Jacka Kurskiego
  2. Tragedia na Pomorzu. Radiowóz nagle zaczął się toczyć, 32-latka w szpitalu
  3. Przyrządzając fasolkę szparagową, zawsze pamiętaj o 2 zasadach. Jeśli je zignorujesz, skutki mogą być opłakane
  4. Nie masz pomysłu co ugotować na obiad? Takich kotletów jeszcze nie jadłeś
  5. Nowa, jeszcze pyszniejsza wersja słynnej surówki z KFC. Kapustę zastąpisz uwielbianym warzywem
  6. Adam Małysz powiedział Polakom całą prawdę. W trakcie choroby stracił bardzo wiele, mało kto o tym wiedział

Źródło: viva.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł