Kasia Cichopek wyznała, czemu zawdzięcza nienaganną sylwetkę.instagram/@katarzynacichopek

Kasia Cichopek zdradziła sekret swojej diety. Korzysta z popularnego i kontrowersyjnego rozwiązania

Kasia Cichopek niezmiennie zachwyca swoich fanów nie tylko zawrotną karierą. Jej sympatycy z uwagą śledzą też życie prywatne znanej aktorki, która w wielu wywiadach daje się poznać od kuchni. Ostatnio Cichopek zaskoczyła wszystkich informacją o swoich nawykach żywieniowych. Okazuje się, że zdecydowała się na krytykowane przez niektórych rozwiązanie.

Kasia Cichopek jest niezwykle popularną aktorką, znaną głównie z serialu "M jak Miłość". Losy Kingi Zduńskiej śledzą miliony Polaków od wielu lat. Cichopek nie narzeka więc na brak wolnego czasu, a na planie zdjęciowym spędza bardzo dużo czasu. Mogłoby się więc wydawać, że aktywny tryb życia może negatywnie wpłynąć na jej zdrowie, a tym samym wpłynąć na jej wygląd. Cichopek od lat dba jednak o linię - ostatnio pomaga jej w tym specjalna dieta.

Kupił popularny produkt w Biedronce i z trudem walczy z mdłościami. Nie wie do kogo zwrócić się o pomoc, nigdy nie widział czegoś podobnegoKupił popularny produkt w Biedronce i z trudem walczy z mdłościami. Nie wie do kogo zwrócić się o pomoc, nigdy nie widział czegoś podobnegoCzytaj dalej

Kasia Cichopek odżywia się zdrowo dzięki pewnej diecie

Kasia Cichopek należy do bardzo zapracowanych gwiazd show-biznesu. Jej życie zawodowe toczy się w zaskakującym tempie. Odkąd mogliśmy poznać ją za sprawą jednego z najpopularniejszych polskich seriali, minęło już wiele lat. W tym czasie aktorka zdążyła już odkryć pasję taneczną, napisać kilka książek i zostać prezenterką telewizyjną. Kolejne sezony "M jak Miłość" sprawiają, że przez większość dnia Cichopek ma mało czasu na przygotowanie pełnowartościowych posiłków. Gwiazda znalazła jednak sposób na to, by zadbać o dietę.

Dzisiaj grzeje:

  1. Anna Mucha pokazała się bez bielizny w centrum miasta. Zrobiono jej zdjęcie, nie miała pojęcia
  2. Sekielski pokazał fanom swój tygodniowy jadłospis. 1 punkt jest szczególnie ważny, każdy powinien brać przykład
  3. Szefowa ZUS z zaskakującą informacją dla seniorów. Klasyczna forma emerytur i zasiłków zniknie?

Kasia Cichopek korzysta z rozwiązania, na które decyduje się coraz więcej osób, co nie zawsze spotyka się z aprobatą mediów, a wręcz budzi spore kontrowersje. Gotowa dieta nie należy bowiem do najtańszych rozwiązań, ale niewątpliwie pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Cichopek stosuje świetnie zbilansowaną dietę pudełkową, składającą się z 5 posiłków o określonej kaloryczności. Aktorka przyznaje, że jest to dla niej bardzo wygodna opcja: “Kiedy jeżdżę na plan zdjęciowy, siedzę tam nawet 12 godzin. Nie mam możliwości przygotowania sobie posiłku czy wyskoczenia do restauracji” – wyjaśniła.

Polacy wstrzymali oddech po komunikacie Biedronki. Od jutra znowu się zaczniePolacy wstrzymali oddech po komunikacie Biedronki. Od jutra znowu się zacznieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Aż trudno uwierzyć własnym oczom. Wiadomości TVP bez skrupułów, grafika przejdzie do historii
  2. Duże zmiany na liście regionów objętych obostrzeniami. Jest też lista regionów zagrożonych
  3. Zobaczyłeś białą pianę w słoiku miodu? Wszyscy się mylą co oznacza, bądź świadomy jej arcyważnego znaczenia
  4. Dlaczego zawsze należy usunąć liście laurowe z potraw? Jest arcyważny powód
  5. Sernik według sekretnej receptury Magdy Gessler, puszysty niczym chmurka, nigdy nie opada
  6. Justyna Żyła triumfuje. Wspomniała o synu, by wbić szpilkę Piotrowi? (FOTO)

Źrodła: przeambitni.pl

Następny artykuł