Kasia Zielińska ma piękna kuchnięinstagram.com/katarzynazielinska

Kasia Zielińska pokazała luksusowe wnętrza swojego domu. Takiej kuchni nie ma żadna inna gwiazda

Kasia Zielińska postanowiła podzielić się z internautami swoja kuchnią. Uwielbiana aktorka ma kuchnie, jaka pozazdrościłaby każda inna gwiazda w Polsce. Luksusowe wnętrza jej domu wyglądają przepięknie.

Kasia Zielińska jest uwielbianą aktorką i piosenkarką, która wsławiła się rolą Marty Walawskiej w Barwach Szczęścia. Przez całe swoje życie zagrała wiele ról w serialach, filmach oraz nawet na łamach teatru. Zielińska jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych, w których bardzo często publikuje wiele zdjęć. Na swoim Instagramie zamieściła foty swojego luksusowego mieszkania. Największa uwagę przykuwa kuchnia, która jest jedyna w swoim rodzaju.

Zamówił przystawkę i dwa zestawy obiadowe z napojami na Mazurach. Gdy zobaczył rachunek, od razu zrobił zdjęcie, znalazł raj na ziemiZamówił przystawkę i dwa zestawy obiadowe z napojami na Mazurach. Gdy zobaczył rachunek, od razu zrobił zdjęcie, znalazł raj na ziemiCzytaj dalej

Kasia Zielińska - jej kuchnia powala na kolana wszystkich fanów

Aktorka ma na swoim koncie mnóstwo znanych ról, które uwielbiają tysiące Polaków. Z tego powodu dużą popularnością cieszy się jej Instagram, na którym udało jej się zgromadzić aż 433 tysiące obserwatorów. Jakiś czas temu postanowiła pochwalić się wnętrzem swojego niesamowitego mieszkania, które przykuwa wzrok wielu ludzi. Trzeba przyznać, że nawet największe gwiazdy nie mają tak pięknie wyglądającego mieszkania.

Dzisiaj grzeje:

Zielińska postawiła na motywy kwiatowe, które obecne są wszędzie. W salonie stoi całe mnóstwo kwiatów doniczkowych czy ciętych, które moczą się w wazonach. Największym zaskoczeniem są tapety, które również pełne są florystycznych wzorów.

W kuchni aktorka postawiła na jasne, białe szafki i ciemne blaty. Taki kontrast idealnie współgra z dość ciasnym pomieszczeniem, ponieważ jest dzięki niemu optycznie powiększony. Na głównej ścianie pysznią się egzotyczne rośliny zaprezentowane na fototapecie.

Niewielka przestrzeń zrekompensowana jest praktycznością i funkcjonalnością, która pozwala Zielińskiej korzystać z kuchni z pełną ekscytacją i radością, jaka płynie z gotowania.

Zielińska w kuchni

instagram/@katarzynazielinska

Najlepsze newsy:

Źródło: plotek

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł