Kasjerka zaskoczona odpowiedziąYouTube.com/TuŁódź

Zbladł ze wstydu po słowach kasjerki. Ale potem zdenerwował się, bo przypomniał sobie prawdę

Kasjerka w sklepie potrafi umilić nam dzień swoimi słowami. Niekiedy zdarza się, że zagaduje klientów. Tym razem dała do myślenia jednemu mężczyźnie, który po chwili był bardzo zły.

Kasjerka zaczepiła pewnego mężczyznę, który spokojnie robił zakupy. Nie miał pewnego przedmiotu, który ona uważała za konieczny. Dała o tym znać, a klient zdenerwował się.

Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieciAsia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieciCzytaj dalej

Kasjerka powiedziała o kilka słów za dużo?

Mężczyzna wybrał się na zakupy do pobliskiego sklepu popularnej dużej sieci. Zrobił duże zakupy i przy kasie poprosił o kilka reklamówek, aby móc zapakowac swoje produkty. Kasjerka upomniała go, że powinien nosić swoją własną torbę, aby dbać o środowisko. Dodała, że dawniej nie myślano tak o tym i teraz ekologia kuleje. Dało mu to do myślenia i z początku się zgodził, jednak kiedy zaczął się nad tym głębiej zastanawiać, doszedł do kompletnie przeciwnego wniosku.

Dzisiaj grzeje: 1. Zjesz kawałek i obniżysz ciśnienie bez leków. Mało znane domowe sposoby

2. Dwa pierwsze przypadki koronawirusa w kolejnym kraju. Mają 26 i 36 lat

Za jego czasów mleko nie było w kartonach, a szklanych butelkach, które poddawane były recyklingowi. Nie było wszędzie wind i ruchomych schodów, aby dostać się na piętro trzeba było użyć schodów. W każdym domu był tylko jeden telewizor i jedno radio, więc zużycie prądu było o wiele mniejsze. Wodę pito z kranu, a nie z plastikowych butelek. Wszelkie urządzenia, z których korzystano w domu naprawiało się i korzystało dalej. Nie wyrzucano zepsutych rzeczy.

Czy to nie jest smutne, że obecne pokolenie tak bardzo narzeka na starszych, kiedy oni wykazywali się większą pomysłowością?

Najlepsze newsy:

  1. Wszyscy byli w błędzie? Znaleźli nowe objawy koronawirusa, pod żadnym pozorem nie wolno ich lekceważyć
  2. Nie żyje legendarna aktorka. Była zakażona koronawirusem
  3. Usłyszałeś od kasjera prośbę o drobne, bo nie ma jak wydać reszty? Prawie nikt nie wie 1 ważnej rzeczy
  4. Liść laurowy jest nie tylko jedną z najzdrowszych przypraw świata. Ma też inne super działanie
  5. Polski sprzedawca ogórków kiszonych przeciera oczy. Epidemia zmieniła wszystko
  6. Dramat we Włoszech wciąż trwa. Stwierdzono więcej ofiar śmiertelnych niż w Chinach

Źródło: facebook.com

Następny artykuł