Widok od strony kasjerkiYouTube.com/AbstrachujeTV

Kasjerki boją się koronowirusa, ale ciężko pracują. Szacunek dla cichych bohaterek ostatnich dni

Kasjerki obecnie wiele ryzykują. Mnóstwo ludzi, którzy masowo robią zakupy stwarzają wielkie zagrożenie. Sklepy zarzekają się, że zachowują wszelkie możliwe środki bezpieczeństwa oraz higieny, jednak niekiedy kasjerzy nie mogą ich wykorzystać.

Kasjerki siedząc przy kasie wykonują ciężka pracę. Mając minimalne limity co do ilości skanowanych produktów na minute muszą ciężko i szybko pracować. Niestety, do tego dochodzą względy bezpieczeństwa. Chuchający, parskający, kaszlący i kichający klienci nie liczą się z ryzykiem jakie podejmują ci pracownicy. Okażmy kasjerkom i kasjerom należny szacunek, ponieważ wiele ryzykują.

Stało się, Lidl i Biedronka nie mogły dłużej czekać. Są ważne komunikatyStało się, Lidl i Biedronka nie mogły dłużej czekać. Są ważne komunikatyCzytaj dalej

Kasjerki z poświęceniem ciężko pracują

- Nawet te maseczki nic nie pomogą czy rękawiczki. Przez maseczki tylko przy twarzy będziemy się pocić, co jest dobrym miejscem dla bakterii, a rękawiczki co nam dadzą, jeśli odruchowo i tak podrapiemy się przy nosie czy ustach. A klient i tak czy siak na nas kichnie. I skąd mamy wiedzieć, czy ta osoba nie jest już zarażona, czy nie wróciła z Włoch itd. - pisze jedna z kasjerek.

Ma wiele racji, nawet największe środki bezpieczeństwa na nie wiele się zdadzą. Kasjerzy musieliby mieć pełne kombinezony ochronne, jednak żaden sklep nie wprowadził takiego rozwiązania.

p>Dzisiaj grzeje: 1. Uważajcie, po badaniach w laboratorium Lidl pilnie wycofuje uwielbiany produkt. Nie jedzcie go

2. 21-dniowy zakaz wychodzenia z domu w kolejnym kraju. Kto go złamie, tego biją i każą robić pompki

Pamiętajmy, że właśnie dzięki nim mamy możliwość kupienia najpotrzebniejszych produktów. Wiele ryzykują, nie tylko swoim zdrowiem ale i najbliższych. W końcu po powrocie z pracy często spotykają się z rodziną, która jest wystawiona na takie samo ryzyko, co kasjerzy. Zachowajmy się odpowiednio do sytuacji i nie dokładajmy im stresu, pracy oraz ryzyka. Przestrzegajmy zasad higieny, róbmy odstępy i nie kichajmy na pracowników oraz klientów.

Najlepsze newsy:

  1. Niepokojące informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. Z każdą godziną sytuacja się pogarsza
  2. Nie żyje zwycięzca „Top Chefa”. Zmarł na koronawirusa, miał 59 lat
  3. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek
  4. Jest zdrowsza od czosnku, ogórków kiszonych i zakwasu z buraków razem wziętych. Niemal nikt jej nie je
  5. Druzgocące zdjęcie z polskiego sklepu. Zachowanie klientki nie mieści się w głowie
  6. Koronawirus może wrócić w przyszłym roku? Wirusolog tłumaczy

Źródło: dziennikzachodni.pl

Następny artykuł