Kasza wycofana z BiedronkiARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacja

Takie informacje mogą wywołać spory niepokój. Okazuje się, że Biedronka prosi swoich klientów o zwrot pewnego popularnego produktu, jakim jest kasza. Mało kto spodziewałby się, że może ona wiązać się z jakimkolwiek zagrożeniem. Jakie powody wycofania jej ze sprzedaży wskazał producent?

Nie da się ukryć, że kasza jest dla wielu osób istotnym elementem codziennej diety. Uznawana jest za wyjątkowo zdrowy produkt, który zawiera sporo wartości odżywczych. Biedronka opublikowała komunikat producenta, który nakłania do zwrócenia kaszy. Powód jest zaskakujący.

Rozsyp go w ogrodzie i przemieszaj z ziemią, w mig będziesz się cieszyć ogromnymi zbiorami pomidorów. Przy okazji odstraszysz ślimakiRozsyp go w ogrodzie i przemieszaj z ziemią, w mig będziesz się cieszyć ogromnymi zbiorami pomidorów. Przy okazji odstraszysz ślimakiCzytaj dalej

Biedronka wycofuje ze sprzedaży kaszę

Niejednokrotnie mogliśmy zetknąć się z tym, że Biedronka wycofuje ze sprzedaży swoje produkty. Przeważnie tego typu decyzje dotyczyły mięsa lub mrożonek. Jednak najprawdopodobniej nikt by się nie spodziewał, że dojdzie do tego w przypadku kaszy. Mowa tu o produkcie firmy Sawex Sp. z o.o., którym jest kasza jaglana Plony Natury 4x100 g. Była ona sprzedawana w kilku polskich miastach.

Dzisiaj grzeje:

 1. Właśnie oszukują wszystkich. Ważne ostrzeżenie dla klientów Biedronki przed przekrętem phishingowym
 2. Stanął przed sądem, bo puścił bąka. Bezprecedensowy proces we Wrocławiu

W których polskich miastach klienci powinni mieć się na baczności?

Klienci sieci supermarketów znajdujących się w Gdańsku, Lubartowie, Krakowie, Skarbimierzu, Sosnowcu i Wojniczu powinni upewnić się czy w ich domu nie znajduje się kasza o dacie przydatności do spożycia 5.08.2020 oraz następujących numerach partii:

 • 479PLBHM19DA19
 • 489PLBHM19DA19
 • 499PLBHM19DA19

W komunikacie producenta przytoczonym przez sieć Biedronka nie został jednoznacznie wskazany powód podjęcia takiej decyzji. Uzasadniono ją potencjalną niezgodnością produktu. Bez wątpienia taki komunikat jest dosyć enigmatyczny i niepokojący. Lepiej jednak nie przekonywać się na własnej skórze na czym polega owa niezgodność. Warto zauważyć, że zwrotu można dokonać w dowolnym supermarkecie Biedronka, a kasza może być już napoczęta. Nie jest konieczne posiadanie paragonu.

Najlepsze newsy:

 1. Jarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie i przemówił. Zatrważające, wielu będzie wściekłych
 2. Chcą wprowadzić do kraju kolejne restrykcje. Zaskakująca odpowiedź premiera europejskiego kraju
 3. Obłędne kotlety lepsze niż schabowy i mielony. Rodzina od razu poprosi o dokładkę, hit gwarantowany
 4. 40-letni Tomasz w piątkowy wieczór wybrał się na zakupy do Lidla. Nagle kasjerka zapytała o porażającą rzecz, od razu pobladł
 5. Postaw ją obok owoców, a pobędziesz się muszek owocówek. Niezawodny sposób, robiły tak nasze babcie
 6. Wielki wyczyn młodego sportowca. Zauważył pożar i uratował małe dziecko, wszystko nagrała kamera (WIDEO)

Źródło: gk24.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł