Katarzyna Cichopek i jej dietaInstagram / @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek została wyrzucona z serialu, powód odbiera mowę. Teraz korzysta z diety wszystkich gwiazd

Nie da się ukryć, że Katarzyna Cichopek jest uwielbianą gwiazdą. Często inspiruje wiele osób, jednak mało kto zdawał sobie sprawę, że dawniej wyrzucono ją z serialu. Powód jest porażający. Warto zwrócić uwagę na dietę aktorki.

Katarzyna Cichopek jest jedną z tych gwiazd, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Polacy uwielbiają jej rolę w kultowym "M jak miłość" już od 2 dekad. W mediach społecznościowych często można zetknąć się ze scenami z jej życia codziennego. W jednym z wywiadów wyznała dlaczego podziękowano jej za pracę w serialu.

91-latek padł ofiarą podłego oszustwa, poprosili o szklankę wody, a zabrali mu wszystkie pieniądze. Sąsiedzi dokonali niemożliwego91-latek padł ofiarą podłego oszustwa, poprosili o szklankę wody, a zabrali mu wszystkie pieniądze. Sąsiedzi dokonali niemożliwegoCzytaj dalej

Katarzyna Cichopek zdecydowała się na szczere wyznanie

Okazuje się, że dawniej Katarzyna Cichopek zetknęła się z wyjątkowo nieprzyjemnym doświadczeniem. Gwiazda na początku swojej kariery została zwolniona z serialu. Obok wypowiedzi na ten temat nie da się przejść obojętnie. Co było powodem podjęcia takiej decyzji?

- Jako nastolatka należałam do Ogniska Teatralnego przy Teatrze Ochoty u Jana i Haliny Machulskich. Dzięki nim trafiłam na plan pierwszego serialu, z którego wyrzucono mnie, bo byłam... za gruba. Już na początku drogi aktorskiej zaliczyłam twarde lądowanie. Wtedy uznałam, że show-biznes to nie moja bajka, bo ze swoją naturą wrażliwca po prostu się do tego nie nadaję - wyjawiła Katarzyna Cichopek w rozmowie z magazynem Gala, przytaczanej przez portal Polki. Warto zwrócić uwagę na dietę, którą stosuje gwiazda.

Dzisiaj grzeje:

  1. Surówka jesienna jest witaminową bombą. Szczególnie teraz warto robić ją jak najczęściej
  2. Wprowadzają trzeci poziom ostrzeżenia w Polsce. Ważna wiadomość dla wszystkich, szczególnie planujących podróże
  3. Krystyna dodaje do kotletów mielonych sekretny składnik, wychodzą pulchne i soczyste jak z najlepszej restauracji. Rodzina w końcu odkryła tajemnicę

Jaką dietę stosuje Katarzyna Cichopek?

Okazuje się, że Katarzyna Cichopek, podobnie jak wiele innych gwiazd, zdecydowała się na zbilansowaną dietę pudełkową. Opiera się ona na 5 posiłkach. Bez wątpienia jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala na zdrowe odżywianie. Na Instagramie gwiazdy można natknąć się na wiele zdjęć potwierdzających aktywny tryb życia. Z całą pewnością Katarzyna Cichopek inspiruje wiele osób do dbania o siebie.

Wygląda jak z najlepszej cukierni, a zrobisz je ekspresowo i bez pieczenia. Najlepsze ciasto dla niespodziewanych gościWygląda jak z najlepszej cukierni, a zrobisz je ekspresowo i bez pieczenia. Najlepsze ciasto dla niespodziewanych gościCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Pouczyć za brak maseczki mogą, ale mandatu już nie powinieneś od nich otrzymać. Jest kruczek prawny
  2. W weekend sytuacja skrajnie się pogorszy, od 19.10 się zacznie. Zła wiadomość dla wszystkich właścicieli gospodarstw
  3. Wysłała męża po kapustę na gołąbki. Zobaczyła co kupił i zaczęła krzyczeć, popłaczecie się ze śmiechu
  4. Niespodziewany zwrot akcji u Martyniuków, padły ostateczne słowa. Czy w sławnej willi z piękną kuchnią nastanie spokój?
  5. Doskonały na kaszel i przeziębienie, nasze babcie zawsze miały go w zapasie. Syrop z szyszek wraca do łask
  6. Na wesele nagle wparowała policja, zaczęła wyprowadzać ludzi. Wszystko się nagrało

Źródło: Polki

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł