Katarzyna Dowbor ma problem z córkąYouTube.com/ Aktualności 360

Smutek Katarzyny Dowbor. Dziennikarka zamartwia się o córkę, każda matka ją zrozumie

Katarzyna Dowbor jest znaną dziennikarką, która związana jest ze stacją TVP2. Każda matka, która "wypuszcza z gniazda" swoje dzieci przeżywa jedne z najgorszych chwil w swoim życiu. Obecnie Dowbor bardzo martwi się o swoją córkę, ma ku temu poważne powody.

Katarzyna Dowbor opowiada w rozmowie z tygodnikiem Na żywo o swoich przemyśleniach dotyczących młodszej córki. Dowbor nie kryje swoich zmartwień, które trzeba przyznać, nie są bezpodstawne. Zdrowie córki nie jest najlepsze, a jej wybory powodują, że jej mama ma straszliwe zmartwienia. Nie wie, czy poradzi sobie w dorosłym życiu. W dodatku przewiduje, że córka będzie bardzo rozrywkowa.

Najczęstszy błąd podczas kiszenia ogórków. Sprawdź, jak go uniknąćNajczęstszy błąd podczas kiszenia ogórków. Sprawdź, jak go uniknąćCzytaj dalej

Katarzyna Dowbor z troską i niepokojem o swojej córce

Jej córka wyjechała do Anglii na studia. Według swojej mamy matura poszła jej nadzwyczaj dobrze, z tego też powodu miała dostać się do uniwersytetu w Durham, sklasyfikowanego w pierwszej setce najlepszych wyższych uczelni świata, który ma tradycje sięgające do połowy XIX wieku. Mimo dumy, jaką posiada dziennikarka, boi się o zdrowie swojej córki. - Wiem, że na campusie będzie się działo - mówi Dowbor.

Dzisiaj grzeje:

  1. Weszła do Biedronki z maseczką na twarzy i bez skrupułów zrobiła karygodną rzecz. Wszystko się nagrało, policja prosi o pomoc
  2. Na początek rozdadzą 25 milionów złotych. Powstaje nowy fundusz pomocowy

Córka dziennikarki ma mieć obniżony poziom cukru, przez co w przeszłości zdarzyło już się jej omdlewać. Celebrytka obawia się najgorszego i przewiduje, że Maria nie będzie o siebie dbała. W swojej głowie widzi już jak daje się ponieść imprezom, niedojada i słania się na nogach ze zmęczenia. Powodem, dla którego Katarzyna tak bardzo się boi, jest dieta jej córki. Ta bowiem jest wegetarianką.

- Martwię się, bo Marysia jest późnym dzieckiem, troszkę wychuchanym, bardzo wymarzonym, szalenie mądrym, ciepłym i oczywiście wolałabym, żeby była ze mną, a ona będzie daleko. Studia, zwłaszcza zagraniczne, na pewno pomagają się usamodzielnić. Dzieci muszą w końcu zobaczyć, na czym polega życie - mówi Dowbor w rozmowie z tygodnikiem Na żywo.

Dziennikarka zdradza, że udało jej się przekonać córkę, aby do swojej diety wprowadziła ryby. Każda mama martwi się o swoje dzieci, które opuszczają dom rodzinny. Sytuacja w której jest rodzina Dowbor jest szczególna, bowiem Maria wyjeżdża za granicę, co utrudnia możliwość komunikacji i spotykania się.

Najlepsze newsy:

  1. Widok grobu córki Eleni jest smutny. Po 26 latach tak wygląda, nikt się nie spodziewał
  2. Pilnie zamykają dwa kąpieliska nad polskim morzem. Co się stało?
  3. Z łatwością uprawia nieziemskie borowiki na balkonie i w ogródku. Dzięki banalnej miksturze z miliardami zarodników grzybów
  4. Sandra kupiła pierogi w Biedronce i zagotowała się z wściekłości. Fatalnymi szczegółami podzieliła się z internautami
  5. Idealnie chrupkie ogórki kwaszone. Wszystko przez 1 składnik
  6. Justyna Żyła uderza w Piotra w oficjalnym oświadczeniu. Celebrytka rwie zdjęcia męża i wysuwa poważne oskarżenia (FOTO)

Źródło: pudelek

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł