Katarzyna Dowbor odkrywa tajemnice rodzinyInstagram.com/katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor napisała książkę i zdradziła rodzinne tajemnice. Opowiedziała o synowej, jej słowa zadziwiają

Katarzyna Dowbor jest znana polską dziennikarką, która prowadzi program telewizyjny "Nasz nowy dom" emitowany na stacji Polsat. Dowbor napisała książkę i zdradziła w niej niebywałe rodzinne tajemnice. Jej słowa zadziwiają szczególnie, że opowiedziała o synowej.

Katarzyna Dowbor już od wielu lat jest związana z polskimi mediami. Dziennikarka słynie z dobrego serca, które okazuje najbardziej potrzebującym w niemal każdym odcinku programu, w którym odnawia ludziom domy. Jej pomoc jest bardzo często pełna wzruszeń, szczególnie wtedy, kiedy rodzina widzi swój odmieniony dom. Celebrytka w swojej książce zdradziła ogromne tajemnice, wszyscy są w szoku.

Słynny Ferdek z Świata Według Kiepskich spędza w kuchni długie godziny. Niesamowite, co potem robi z jedzeniemSłynny Ferdek z Świata Według Kiepskich spędza w kuchni długie godziny. Niesamowite, co potem robi z jedzeniemCzytaj dalej

Katarzyna Dowbor opowiedziała o swojej synowej - wielki szok

Dziennikarka w swojej książce "Apetyt na życie" dzieli się z czytelnikami wieloma radami oraz prywatnymi historiami z własnej prywatnej posiadłości. Prezenterka ma ogromną wiedzę na temat rodzinnego życia, którą próbuje się podzielić w każdy możliwy sposób. Jedna z porad jest szczególnie ważna, aby młode pary mogły rozwijać miłość między sobą.

Dzisiaj grzeje:

Dowbor albowiem uważa, że teściowe powinny dać przestrzeń do budowy rodziny młodym. - Nawet jeśli widzisz, że popełniają błędy, pozwól im na to. Muszą się sparzyć, by wyciągnąć wnioski, nabrać doświadczenia - tłumaczy dziennikarka w książce. - Nie ubolewaj nad tym, że twój syn je ciasto z zakalcem, i nie biegnij do niego ze swoim wypiekiem. Takie zachowanie naprawdę zabija miłość i bliskość między ludźmi - dodaje humorystycznie.

Czy w takim razie syn Katarzyny źle jada w domu, ponieważ jego żona nie potrafi gotować? Okazuje się, że nie: - Absolutnie nie. Moja synowa, podobnie zresztą jak mój syn, świetnie gotuje. Po mamie? Niekoniecznie, bo nie jestem wielkim talentem, ale się staram - tłumaczy prezenterka.

Rada płynie wprost z doświadczenia, ponieważ dalej prowadząca programu "Nasz nowy dom" tłumaczy, że jej własna teściowa nie dawała jej możliwości wykazania się, ponieważ bardzo chciała dogodzić jej i jej mężowi.

Najlepsze newsy:

Źródło: londynek.net

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł