Katarzyna Skrzynecka ma ogromne problemyinstagram.com/katarzyna_skrzynecka

Smutek Skrzyneckiej, nie ma pieniędzy na wakacje w Grecji, ma debety. Jeszcze rok temu była w euforii po udanej diecie odchudzającej

Katarzyna Skrzynecka jest w wielkim smutku, ponieważ nie może sobie pozwolić na wymarzone wakacje. Jeszcze nie tak dawno temu eksplodowała energią po udanej diecie odchudzającej. Teraz walczy z debetami.

Katarzyna Skrzynecka do niedawna brylowała na salonach. Jako jurorka uczestniczyła w nagraniach programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zagrała rolę w filmie komediowym "Kogel-Mogel 3", a jej codziennym zajęciem było granie w teatrze warszawskim Capitol. Według tygodnika "Gwiazdy" Skrzynecka zgarniała bardzo wysokie wynagrodzenie za jeden sezon show emitowanego na Polsacie. Jej zarobki wynosiły nawet 80 tysięcy złotych. Niestety, wszystko się skończyło w mgnieniu oka.

Znalazła żywe robaki w produkcie z Biedronki kupowanym przez wszystkich. Wstrząsające, odbiera apetyt na długoZnalazła żywe robaki w produkcie z Biedronki kupowanym przez wszystkich. Wstrząsające, odbiera apetyt na długoCzytaj dalej

Katarzyna Skrzynecka ma ogromne kłopoty

Marzec był jednym z najcięższych miesięcy tego roku. Wiele biznesów upadło, ponieważ koronawirus zaatakował cały świat. Jedną z branży, która została dotknięta najbardziej, została telewizja, która na dłuższy czas musiała powstrzymać się od produkcji. Skrzynecka przekonała się o tym na własnej skórze, przez co teraz narzeka na stan swojego konta. Kasia została bez możliwości jakiegokolwiek zarobku.

Dzisiaj grzeje:

  1. Widzowie TVN nie wierzyli własnym oczom. Wszystko poszło na żywo
  2. Zaczęło się, PIH musiała wkroczyć. Docierają najgorsze wieści, klienci Lidla, Biedronki i reszty sklepów muszą uważać
  3. Niemcy popełniają jeden błąd przez co liczba infekcji rośnie. Niestety, to samo robią Polacy

- W tym roku pewnie nie będzie nas stać na żaden wyjazd wakacyjny. Obyśmy mogli latem pracować, żeby wyjść z debetów! Ukochaną Grecję raczej będziemy wspominać, oglądając zdjęcia i gawędząc z greckimi przyjaciółmi na wideo czatach. Takie czasy - tłumaczyła w maju redakcji "Flesza".

Rok temu Kasia była w prawdziwej euforii spowodowanej spadkiem kilogramów dzięki udanej diecie. W ciągu kilku miesięcy schudła 16 kilogramów będąc na restrykcyjnej diecie. Zrezygnowała między innymi z mięsa, nabiału, białego pieczywa czy jaj. Wbrew pozorom nie chodziła wiecznie głodna, ponieważ spożywała 5 sycących posiłków dziennie, jednak złożonych z lekkich produktów, takich jak sałata czy pomidory. Internauci mimo wszystko nie przyjęli wyznania Skrzyneckiej ze zrozumiem.

- Zastanawia mnie to, że ludzie, którzy tyle pracowali przed pandemią, nagle tak zostali baz środków do życia? Przecież każdy z nas stara się mieć odłożone na czarną godzinę i przy mniejszych zarobkach także nie powinno być tak źle (...) - uważa jeden z komentujących.

Na szczęście dla Skrzyneckiej Polsat wznawia nagrywanie programu "Twoja twarz brzmi znajomo", więc już niedługo znowu zacznie normalnie zarabiać.

Najlepsze newsy:

  1. Co myśli mężczyzna-ginekolog podczas badania pacjentki? Szczere wyznania lekarzy
  2. Ślub Jacka Kurskiego z Joanną znów doprowadził do burzliwego zamieszania. Pojawił się nowy problem, są zdjęcia
  3. 69 osób nie żyje, pili skażony napój w restauracjach. Dramatyczna wiadomość ze świata
  4. Najczęstsze błędy podczas uprawy ogórków. Przez nie warzywo może być gorzkie
  5. Domowe Rafaello jest o niebo lepsze niż sklepowe. Zrobisz je szybko i bez pieczenia, domownicy będą zachwyceni
  6. Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimę
  7. Dramatyczne wiadomości z samego rana. Koronawirus w reprezentacji Polski, "wprowadziliśmy wszelkie procedury"

Źródło: wideoportal, party

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł