Katarzyna Skrzyneckainstagram / katarzyna_skrzynecka

Skrzynecka żaliła się, że nie ma pieniędzy na wakacje w Grecji. Właśnie wyjechała na wczasy do Hiszpanii, artystka zasłynęła piorunującą dietą odchudzającą

Katarzyna Skrzynecka całkiem niedawno opowiadała, że w tym roku nie będzie stać ją na wakacje. Okazało się, że udało jej się uzbierać na wakacyjny odpoczynek w pięknym miejscu. Aktorka opowiedziała o wyjątkowych wczasach. Jeszcze niedawno cała Polska żyła jej niezwykłą dietą.

Katarzyna Skrzynecka była jedną z pierwszych gwiazd, które od początku wybuchu pandemii narzekały na swoją sytuację finansową. Na łamach magazynu "Flesz" stanowczo twierdziła, że w tym roku może, co najwyżej pomarzyć o wczasach. Aktorka zdradziła nawet, że dokłada wszelkich starań, by nie popaść w poważne długi. Przyszłość finansowa Katarzyny nie kształtowała się wtedy kolorowo, a największymi problemami były rata kredytu mieszkaniowego oraz uzyskanie "postojowego" w ZUSie. W zeszłym miesiącu udało jej się jednak wrócić do pracy i najwidoczniej w jej portfelu znów pojawiły się pieniądze.

Goście weselni nie wiedzieli, że nagrywa ich ukryty monitoring. Gorszące, skandaliczne sceny zostały uchwyconeGoście weselni nie wiedzieli, że nagrywa ich ukryty monitoring. Gorszące, skandaliczne sceny zostały uchwyconeCzytaj dalej

Katarzyna Skrzynecka miesiąc po powrocie do pracy wyleciała do Hiszpanii

Katarzyna Skrzynecka zdecydowała się na wakacje last minute w malowniczej Hiszpanii. Gwiazda nie omieszkała pochwalić się w sieci zdjęciami z wyjazdu, którego nieomal mogło nie być. W swoich postać aktorka zaznacza, że podczas urlopu wszyscy przestrzegają wszystkich zasad bezpieczeństwa. Dystans społeczny podobno jest respektowany nawet przez plażowiczów. Jak sama Katarzyna opowiedziała, wakacje mają być zaledwie kilkudniowe. Nawet w tak krótkim czasie, udało się gwieździe zamieścić obszerną relację, na której prezentuje się bardzo korzystnie. Gwiazda bardzo dba o swój wygląd od czasu ogromnej przemiany i niecodziennej diety, na którą się zdecydowała.

Dzisiaj grzeje:

  1. Uwaga: Podjęli decyzję o zamknięciu. Istniało zbyt duże zagrożenie życia i zdrowia
  2. Dariusz znalazł borowika. Zobaczył co na nim jest i zamarł, szybko zaczął uciekać
  3. Sensacja w Australii. Rekin zaatakował jego żonę, więc rzucił się na niego z pięściami

Katarzynie Skrzyneckiej udało się na diecie zrzucić aż 10 kilo w 5 tygodni. Gwiazda postanowiła uchylić rąbka tajemnicy o swoich niezawodnych sposobach na piękną sylwetkę. Z jednym z komentarzy odpowiadającym na pytania fanów o jadłospis, Katarzyna wyznała - Dobra zbilansowana dieta, bliska zasadom detoksu Dr Dąbrowskiej. Zero pieczywa, zero jakichkolwiek produktów mącznych, zero cukru, zero mięsa, zero mleka, zero serów i nabiału, zero jajek, zero ryb i owoców morza. Czyli wszystkiego, co baaardzo lubię, prócz słodyczy i pieczywa, bez których żyję ZAWSZE. - wymieniła zalecenia restrykcyjnej diety. Fani nie mogli się nadziwić jej sile woli oraz samozaparcia. Niewiele osób dałoby radę przetrwać jedynie na surowych warzywach, jednak Katarzynie się ta sztuka udała.

Są we wszystkich Lidlach i Biedronkach, codziennie je gotujemy. Media ostrzegają, przekazują alarmujące słowa ekspertówSą we wszystkich Lidlach i Biedronkach, codziennie je gotujemy. Media ostrzegają, przekazują alarmujące słowa ekspertówCzytaj dalej

Katarzyna Skrzyneckafot: Instagram/ katarzyna_skrzynecka

Najlepsze newsy:

  1. Prywatny dramat córki prowadzącej "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor ujawniła, co dzieje się z Marysią
  2. Dramatyczny rekord zakażeń na Pomorzu. Sytuacja jest naprawdę zła
  3. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się bardzo irytującego problemu
  4. Zenek Martyniuk nie wytrzymał. Wszystko przez sugestie dziennikarza, "Facet musi jeść jak facet"
  5. Zobaczyli co Wałęsa zjadł na obiad i wstrzymali oddech. Nagle zamarli, zaczęli alarmować po chwili
  6. Kompletna degrengolada na gali boksu, sędzia nie zauważył nokautu. Pięściarz wstał dopiero po pięciu minutach (WIDEO)

Źródła: pudelek / myfitness.gazeta

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł