Katarzyna Skrzynecka chwali się zbioramiinstagram.com/@katarzyna_skrzynecka

Poznajecie grzyby ze zdjęcia? Katarzyna Skrzynecka wyjawiła, gdzie znalazła dorodne okazy

Katarzyna Skrzynecka zachwyca Polaków od lat. Jej aktorskie umiejętności można śledzić w wielu serialach polskich oraz na estradach w całym kraju. Niedawno pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami wspaniale wyglądających grzybów.

Katarzyna Skrzynecka jako jurorka uczestniczyła w nagraniach programu "Twoja twarz brzmi znajomo", zagrała rolę w filmie komediowym "Kogel-Mogel 3", a jej codziennym zajęciem jest granie w teatrze warszawskim Capitol. Piosenkarka ma świetny kontakt ze swoimi fanami i za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się z nimi codziennymi chwilami. Na swoim Instagramie aktorka wrzuciła niedawno zdjęcie grzybów, które przykuło uwagę setek internautów. Katarzyna zdradziła, gdzie udało jej się takie dorodne okazy znaleźć.

Najpyszniejsze kąski za mniej niż 10 zł, jest też największy jesienny hit. W Biedronce znowu zakupowy szałNajpyszniejsze kąski za mniej niż 10 zł, jest też największy jesienny hit. W Biedronce znowu zakupowy szałCzytaj dalej

Katarzyna Skrzynecka zaskoczyła fanów niebywałymi zbiorami

Grzyby mają to do siebie, że łączą ludzi niezależnie od ich zamożności czy pochodzenia. Fanem grzybów może być prawdziwy bogacz i celebryta z ogromną historią sukcesów medialnych na koncie, tak jak Skrzynecka, a także najzwyklejszy "zjadacz chleba", który nie może pochwalić się milionami fanów w całym kraju.

Na Instagramie Skrzynecka ma mnóstwo zdjęć, na których prezentuje swoje codzienne życie. Możemy podziwiać na nich kulisy jej pracy czy domowe perypetie. Jedno z najnowszych zdjęć pokazuje jej najnowsze okazy z grzybobrania. Udało jej się znaleźć dorodne rydze i borowiki, które pysznią się na talerzu.

Dzisiaj grzeje:

  1. Służby sanitarne ostrzegają wszystkich idących na grzyby. Jest ich 10, niepokojące
  2. Wystarczy kilka dni urlopu, by cieszyć się długimi weekendami. Podpowiadamy, kiedy wziąć wolne
  3. 7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat

Okazało się, że Skrzynecka znalazła je bezpośrednio pod domem w podwarszawskiej miejscowości. Rosły w jej ogrodzie, który znajduje się blisko lasu, co może być wyjaśnieniem ich wspaniałego wyglądu. Fani nie omieszkali skomentować jej małego sukcesu.

- Wow, jak ja dawno nie jadłam tego rarytasu. Mniam - (pisownia oryginalna) wspomina internautka.
- Rydze to bardzo smaczne grzyby, rarytas. Fajnie, że rosną na łące blisko Pani działki pozdrawiam i życzę miłego dzionka - (pisownia oryginalna) chwali znalezisko internauta.
- My na naszej działce co chwilę znajdujemy Maślaki - (pisownia oryginalna) chwali się komentująca.

My również dokładamy się do gratulacji i życzymy piosenkarce jak najwięcej takich zbiorów.

Skrzynecka w restauracji

instagram.com/@katarzyna_skrzynecka

Gessler jest nie do poznania, wyciekło nagranie z przystojnym kucharzem z 1996 roku. Ciężko uwierzyć, jak zachowuje się uwielbiana restauratorkaGessler jest nie do poznania, wyciekło nagranie z przystojnym kucharzem z 1996 roku. Ciężko uwierzyć, jak zachowuje się uwielbiana restauratorkaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Miały być auta przyszłości, a są dwie szkarady. BMW pokazało nowe modele, komuś przypadną do gustu?
  2. Dziś wchodzi w życie nowy zakaz. Wielu Polaków może być niezadowolonych
  3. Elżbieta od lat dolewa 3 łyżki jednego produktu do kotletów mielonych. Jej rodzina jest pewna - są najlepsze pod słońcem
  4. Lidl w trybie pilnym wycofuje niebezpieczny produkt. Natychmiast go zwróćcie, inaczej może skończyć się tragedią
  5. Mąż zdemaskował Magdę Gessler, wyznał wstydliwą prawdę. Czy Magda powinna się wytłumaczyć?
  6. Klienci już stoją w kolejkach do Biedronki. Tak wspaniałych sprzętów kuchennych za grosze dawno nie było

Źródło: instagram/@katarzyna_skrzynecka

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł