Kaufland ma ogromny problemfacebook.com/projektAGROunia

Myśleli, że nigdy się nie wyda? Ujawniono ogromny skandal w Kauflandzie

Kaufland jest popularna siecią sklepów spożywczych, w których większość z nas robi codzienne zakupy. W wielu sklepach ujawniono ogromny skandal, który rozwścieczył klientów. Naprawdę myśleli, że nic nie wyjdzie na jaw?

Kaufland na polskim rynku jest od wielu lat. Zdobył ogromna popularność i wybudował wiele sklepów na terenie całego kraju. Ludzie przekonują się do niego za sprawą niskich cen oraz dużej liczby placówek. Niedawno została ujawniona niestety straszliwa sprawa, która odbija się echem w całym internecie. Ciężko uwierzyć, że nikt w sklepie nie przeczuwał, że takie działanie prędzej czy później musi wyjść na jaw.

Wiadomość do wszystkich. Biedronka i Lidl nieczynne nie tylko w niedzielę niehandlową, w najbliższą sobotę też nie zrobisz zakupówWiadomość do wszystkich. Biedronka i Lidl nieczynne nie tylko w niedzielę niehandlową, w najbliższą sobotę też nie zrobisz zakupówCzytaj dalej

Kaufland ma ogromny problem - ciężko uwierzyć w to co zrobili

Agrounia jest oddolnym ruchem rolników zrzeszającym wspólnotę konsumentów oraz producentów produktów rolnych. Jak sami opisują ich celem jest "zapewnienie bezpieczeństwa żywnościowego państwa". na swoim profilu na Facebooku zamieściła niedawno wpis wraz z filmikiem, który pokazuje czego dopuściła się sieć sklepów Kaufland. Internauci są wściekli.

Według przedstawicieli Agrounii Kaufland dopuścił się oszustwa na szeroką skalę. W wielu sklepach w całej Polsce, między innymi Warszawie, Sieradzu czy Kaliszu, znaleziono holenderskie pomidory, które opisane były jako wyprodukowane w Polsce w gazetce reklamującej dostępne produkty.

Dzisiaj grzeje:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła świat. Wszyscy śpiewaliśmy jego hit, niestety nie żyje
  2. Mało kto zwraca uwagę na 3 szczegóły podczas kiszenia ogórków. A szkoda, bo wiele od nich zależy
  3. Europejski kraj właśnie uznał Polskę za niebezpieczną strefę. Od soboty Polaków czekają obostrzenia

- Czy oni naprawdę myśleli, że my tego nie zobaczy?! Staliśmy się wielkim rynkiem zbytu dla zagranicznych farmerów i miejscem, które napędza ich gospodarkę! - napisano między innymi w poście Agrounii.

Film z wizyty w sklepie w Sieradzu liczy obecnie już ponad 80 tysięcy wyświetleń oraz ponad 400 komentarzy. Internauci nie kryją swojego rozgoryczenia i wściekłości spowodowane wprowadzaniem w błąd klientów.

- Zgroza! Żaden Kaufland, Lidl, Biedronka, Carrefour i Auchan nie dostaną ode mnie ani złotówki. Kupuję tylko u lokalnych, polskich sprzedawców - napisała jedna z komentujących. A ty co sądzisz o działalności Agrounii oraz Kauflanda?

Z żałosnej kwoty emerytury prowadzącego Familiady, nie stać na utrzymanie auta i domu. Gwiazdor ma niebywałe podejście do jedzeniaZ żałosnej kwoty emerytury prowadzącego Familiady, nie stać na utrzymanie auta i domu. Gwiazdor ma niebywałe podejście do jedzeniaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Współpracownik Magdy Gessler ujawnił całą prawdę na temat pracy ze słynną restauratorką. Ma wymagania, poznaliśmy szczegóły
  2. Polska na czarnej liście, będzie kwarantanna. Kolejny kraj podjął decyzję
  3. Niesamowita wiadomość od Biedronki, nie można przegapić. Będą rozdawać własne bony, masz tylko 1 dzień
  4. Niestety, potwierdzono smutne wieści z Wielkopolski. Chodzi o pracowników Biedronki, ważny komunikat sieci
  5. Ważne ostrzeżenie dla wszystkich kupujących w Lidlu. Zdenerwowany klient zamieścił mnóstwo zdjęć zdradzających bolesną prawdę
  6. Gdy dowiedzieliśmy się, czym zajmuje się żona Kamila Stocha, oniemieliśmy. Zdjęcia pokazują wszystko

Źródło: facebook

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł