Kaufland wprowadza zmianywikipedia.org CC 0

Gdy klienci zobaczą ogromne zmiany w Kauflandzie, natychmiast przystaną . Zakupy już nie będą już wyglądać tak samo

Kaufland przeszedł samego siebie i przed wejściem do sklepów zaskakuje wszystkich klientów. Zakupy zdecydowanie nie będą już wyglądały jak dawniej. Przygotujcie się na wielkie zmiany.

Kaufland jest jedną z największych sieci sklepów w Polsce. Markety znajdziemy w wielu miastach, a klienci pokochali je za niskie ceny i dobrą jakość produktów. Polska jest drugim krajem zaraz za Niemcami pod względem ilości czynnych placówek handlowych sieci. Wielu konsumentów będzie zaskoczonych, ponieważ przed wejściem do Kauflandu instalowane są zaskakujące urządzenia. Zakupy już nigdy nie będą takie same.

Jutro w Lidlu będą długie kolejki. Sieć za darmo rozdaje uwielbiany produkt, jest tylko jeden warunek Jutro w Lidlu będą długie kolejki. Sieć za darmo rozdaje uwielbiany produkt, jest tylko jeden warunekCzytaj dalej

Kaufland postanowił wprowadzić ciekawą zmianę

W przeciągu kilku ostatnich dni zamontowane zostały ciekawe urządzenia przy sklepie Kaufland w podwarszawskich Ząbkach. Na parkingu w kilku miejscach pojawiły się parkometry, lecz do tej pory jeszcze nie zostały udostępnione do użytku. Wielu klientów dopytywało się w punkcie informacji o powód, dla którego zarząd firmy postanowił wprowadzić urządzenia.

Dzisiaj grzeje:

  1. Tragiczna wiadomość, nie żyje miliarder. Zostawił po sobie prawdziwą fortunę
  2. Z żałosnej kwoty emerytury prowadzącego Familiady, nie stać na utrzymanie auta i domu. Gwiazdor ma niebywałe podejście do jedzenia
  3. Znaleziono wielki skarb na dnie Odry. Archeolodzy oniemieli

- Instalacja parkometrów przy sklepach jest odpowiedzią na pojawiający się problem zajmowania miejsc parkingowych przez osoby nie będące klientami sklepów Kaufland, co utrudnia postój osobom zmotoryzowanym robiącym zakupy w placówkach sieci - tłumaczą przedstawiciele sieci.

Parkomaty mają zwiększyć komfort klientów, którzy często nie byli w stanie zaparkować przed sklepem. Parkometry staną się także utrudnieniem dla ludzi, którzy korzystali ze sklepowych parkingów jako prywatnych miejsc do parkowania całkowicie za darmo.

Do tej pory parkometry działają już w 23 sklepach, a firma planuje zamontowanie ich w kolejnych 17 placówkach. Pierwsze dwie godziny od pobrania biletu są całkowicie darmowe, a każda kolejna godzina postoju kosztuje 4 zł. Brak biletu lub stwierdzenie jego nieważności skutkować ma wezwaniem do zapłaty opłaty dodatkowej. Niestety, firma nie zdradza ile miałaby ona wynosić.

Ile soli sypać do ogórków kiszonych? Rozwiewamy wątpliwości i zdradzamy, jaka jest najlepszaIle soli sypać do ogórków kiszonych? Rozwiewamy wątpliwości i zdradzamy, jaka jest najlepszaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Maria Czubaszek stanęłaby w obronie uciśnionych? Przypominamy jej poruszające i mocne słowa, wielu może ich nie pamiętać
  2. Rząd podjął decyzję. Nowe powiaty w czerwonej strefie. Ministerstwo potwierdziło
  3. Pyszna surówka z buraczków. Idealnie pasuje do swojskich mielonych
  4. Mało kto zwraca uwagę na 3 szczegóły podczas kiszenia ogórków. A szkoda, bo wiele od nich zależy
  5. Niebywała decyzja Biedronki, zrobimy nocne zakupy. Podstawowe produkty kupimy za półdarmo
  6. Anna Lewandowska nie przestaje zaskakiwać. Tym razem pokazała tatuaż na swoim ciele przed tysiącami Polaków (FOTO)

Źrodło: wiadomoscihandlowe


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pysny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł