Kawa ze znanej sieciówka przyczyniła się do szokującej sytuacji.facebook/Amber Lynn Gilles

Pracownik popularnej sieciówki odmówił podania klientce kawy. Zamiast zwolnienia dostał gigantyczny napiwek

Kawa nie od dzisiaj ratuje nam życie, gdy poziom energii niebezpiecznie spada. Pewna kobieta chciała jak zwykle wpaść po kawę do jednej z najpopularniejszych sieciówek, ale ku jej zaskoczeniu pracownik nie chciał sprzedać jej małej czarnej, co ogromnie ją oburzyło. Przyczyny zachowania młodego chłopaka jak i konsekwencje jego decyzji okazały się zaskakujące.

Kawa niekiedy podnosi ciśnienie nie dlatego, że jest bardzo mocna. Pewna kobieta postanowiła jak zwykle wpaść po nią do ulubionej kawiarni, ale zwykle szybka i bezproblemowa transakcja okazała się niemożliwa, bo pracownik odmówił podania jej kawy. Wściekła kobieta postanowiła się zemścić na pracowniku. Ku jej zaskoczeniu nie tylko nie poniósł on konsekwencji w postaci utraty pracy. Mężczyzna dostał ogromny napiwek za swoją decyzję.

Zaczęło się, od dzisiaj ogromna zmiana w Biedronce. Klientów czeka wielka niespodziankaZaczęło się, od dzisiaj ogromna zmiana w Biedronce. Klientów czeka wielka niespodziankaCzytaj dalej

Kawa z sieciówki stała się przyczyną sporego zamieszania w internecie i pozwoliła pracującemu w Starbucksie mężczyźnie dostać największy napiwek w jego życiu

Kawa w słynnych kawiarniach rzadko przyczynia się do skandalu. W końcu takie miejsca odwiedzamy teraz coraz częściej tylko po to, by szybko kupić napój na wynos i wypić go na zewnątrz, bo pogoda temu sprzyja. Głośna sytuacja z klientką Starbucksa pokazuje jednak, że konflikty na linii barista-klient mogą mieć bardzo nieoczekiwane skutki. Pewien 24-latek odmówił sprzedania kobiecie kawy, ale oczywiście nie zrobił tego bez powodu. Po niezbyt miłej wymianie zdań klienta postanowiła się zemścić i wrzuciła jego zdjęcie na Facebooka. "Poznajcie Lenena ze Starbucksa, który odmówił obsłużenia mnie, ponieważ nie miałam założonej maseczki. Następnym razem poczekam na przyjazd policji i przyniosę zwolnienie od lekarza" - napisała w poście, który wzbudził w internautach ogromne emocje.

Dzisiaj grzeje:

  1. Stało się, Biedronka musiała podjąć kluczową decyzję. Ogromna zmiana godzin otwarcia, klienci przecierają oczy
  2. Niektórzy będą musieli wybierać pomiędzy świadczeniami. Na dwa się nie załapią

Pracownik sieci miał słuszne powody, by nie obsłużyć kobiety, bo nie mała ona na sobie maseczki, co w obecnych czasach jest oczywiście koniecznością w restauracjach i kawiarniach. Po jej reakcji chyba nikt nie spodziewał się tego, co się wydarzy. Internauci postanowili nagrodzić mężczyznę. Post, w którym się pojawił, udostępniono prawie 50 tys, razy, a chwilę później internauta zorganizował zbiórkę dla baristy, w której ponad 7 tys. 300 osób złożyło się na niecodzienny napiwek. Łącznie zebrano ponad 98 tys. dolarów. - "To naprawdę wzruszające, że Matt stworzył zbiórkę, tym bardziej, że wcześniej się nie znaliśmy. Byłem zaskoczony i zaszczycony, gdy osiągnięty został pierwszy cel tysiąca dolarów. Nie wiem jak wyrazić wdzięczność z faktu, że teraz kwota ta przekroczyła ponad 65 tys." - skomentował akcję barista, kiedy kolejne sumy trafiały na jego konto. Pieniądze chce przeznaczyć na swoja taneczną pasję i wsparcie lokalnych społeczności.

Najlepsze newsy:

  1. Nie żyje znany, nagradzany polski dziennikarz. Zabrała go poważna choroba, tragiczne doniesienia
  2. Porażające sceny na obozie letnim w Polsce. Musieli uciekać, są poszkodowani
  3. Wysyp ogromnych grzybów, rekordowy ważył 1,5 kg. Wskazujemy miejsca
  4. Surówka w kilka minut z ogórków kiszonych, wystarczą tylko 2 składniki. Wyborny dodatek podkreśli smak mięsa
  5. Chcesz poprawić kondycję storczyków? Zagotuj wodę i dodaj do niej produkt, który na pewno masz w kuchni
  6. Robert Lewandowski coraz bliższy końca kariery? Słowa piłkarza nie pozostawiają wątpliwości

Źródło: polsatnews

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł