kawahttps://pxhere.com/pl/photo/1496627

Dodał masło do kawy. Świat oszalał na jej punkcie, zalety wręcz zwalają z nóg

Kawa powinna być konkretna i dawać nam potężną dawkę energii. Kawa kuloodporna to najlepszy możliwy wariant tego napoju. Sprawdź jakie korzyści możesz mieć z jednej prostej zmiany w procesie jej przygotowania.

Kawa to prawdziwy napój bogów. Nic nie dodaje nam tak energii i chęci do działania, jak filiżanka aromatycznego napoju. Jej cierpki, konkretny smak sprawia, że od razu dzień staje się lepszy. Sami jesteśmy ogromnymi fanami tego życiodajnego płynu i z chęcią przetestowaliśmy jej nową odsłonę. Kawa kuloodporna robi zawrotną karierę na świecie, specjaliści od zdrowego żywienia są zdania, że zdecydowanie lepiej służy naszemu orgazmowi, niż jej tradycyjna wersja. Amerykański bloger Dave Aprey uważa, ze ten rodzaj kawy jest w stanie zastąpić nam nawet śniadanie.

Kupowany w Lidlu, Biedronce, Auchan i innych napój wywołuje ogromne zmiany w organizmie. Co się dzieje 60 minut po jego spożyciu?Kupowany w Lidlu, Biedronce, Auchan i innych napój wywołuje ogromne zmiany w organizmie. Co się dzieje 60 minut po jego spożyciu?Czytaj dalej

Kawa, na którą nie ma mocnych

Pomysł na stworzenie kuloodpornej kawy wywodzi się z Tybetu. Pija się tam herbatę z masłem z mleka jaka, ten zwyczaj został przeniesiony na amerykański grunt. Tym sposobem herbata przemieniła się w kawę, a masło z mleka jaka, na masło z mleka krowiego. Postawą idealnie wykonanej kawy kuloodpornej jest bardzo mocna, czarna kawa, do niej w zależności od preferencji dodajemy od 2 do 6 łyżeczek, najlepsze jest masło klarowane, oczywiście niesolone. Do tej mieszanki dodajemy jeszcze 2 łyżeczki oleju kokosowego. Taka porcji tłuszczu będzie nam dodawała energii przez cały poranek, nawet jeśli chwilę po jej wypiciu idziemy na siłownię, albo czeka nas pełen wyzwań dzień w pracy.

Dzisiaj grzeje:

Kawa kuloodporna jest doskonała dla osób, które nie jadają śniadań, albo przygotowują się do dnia w wielkim pospiechu. Jej przygotowanie zajmuje zaledwie kilka minut, a możemy ją wypić nawet w drodze do pracy. Ci, którzy spróbowali kawy w takim wydaniu są zachwyceni jej właściwościami. Sprawdźcie sami, jak na was na zadziała kawa, która zachwyciła kawoszy na całym świecie.

Najlepsze newsy:

  1. Słynny wypadek limuzyny z Beatą Szydło. W końcu zapadł wyrok, wielu może być zdumionych
  2. Skandal na Mierzei Wiślanej. Widok jest druzgocący. Ręce opadają
  3. Obłędne kotlety lepsze niż schabowy i mielony. Rodzina od razu poprosi o dokładkę, hit gwarantowany
  4. 40-letni Tomasz w piątkowy wieczór wybrał się na zakupy do Lidla. Nagle kasjerka zapytała o porażającą rzecz, od razu pobladł
  5. Postaw ją obok owoców, a pobędziesz się muszek owocówek. Niezawodny sposób, robiły tak nasze babcie
  6. 36-letni piłkarz zginął w wypadku na motorze. Osierocił trójkę dzieci

Źródło: kobieta-interia

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł