Kawa według Anny LewandowskiejPixnio / congerdesign / CC 0

Lewandowska pije kawe z kontrowersyjnym dodatkiem. Korzyści są ogromne, ale apeluje do fanek o ważną rzecz

Kawa jest jednym z tych napojów, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie udanego dnia. Pełnia aromatu, niepowtarzalny smak i moc pobudzenia sprawiają, że ciężko oprzeć się takiej pokusie. Warto zwrócić uwagę jaka kawa jest polecana przez Annę Lewandowską. trzeba pamiętać jednak o jej apelu.

Niejednokrotnie kawa stawiała nas na nogi podczas ciężkiego poranka. Po ten wyjątkowy napój codziennie sięga wiele osób. Istnieje sporo sposobów na jego przygotowanie, jednak ten polecany przez Annę Lewandowską bije inne na głowę.

Biedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientówBiedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientówCzytaj dalej

Kawa w wyjątkowym wydaniu

Przeważnie kawa, którą pijemy o poranku bywa wzbogacana o takie składniki jak cukier i mleko. Jednak Anna Lewandowska proponuje urozmaicenie jej o coś nietypowego. Pomysł ten jest często stosowany w Stanach Zjednoczonych, a zapoczątkował go Dave Asprey. Mężczyzna prowadził blog o zdrowym odżywianiu. Podczas wyprawy do Tybetu skosztował on herbaty z tłuszczem z mleka tamtejszych jaków. Pomysł ten został przez niego zmodyfikowany, w ten sposób powstała kawa kuloodporna.

Kawa z dodatkiem masła jest polecana przez Annę Lewandowską na jej blogu Healthy plan by Ann. Zgodnie z zawartymi tam informacjami taka propozycja jest idealna dla osób, które nie mają ochoty na śniadanie, a potrzebują solidnego zastrzyku energii. Anna Lewandowska zaleca, aby kawa kuloodporna była wzbogacona dodatkowo o olej kokosowy. Blog erka jednak zwraca uwagę na niezwykle istotny szczegół, który warto mieć na uwadze.

Dzisiaj grzeje:

  1. Smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje wielka Polka „Wspaniała, mądra”
  2. Okrasa robi surówkę lepszą od popularnego Colesława. W roli głównej - młoda kapusta
  3. Możesz się nieźle zdziwić. W czwartek Biedronka odda całe 100% w trakcie zakupów

Kawa kuloodporna i porada Anny Lewandowskiej

- Daje kopa i energię na kilka godzin. Hamuje łaknienie, więc ma coraz więcej zwolenników wśród osób odchudzających się. Należy jednak pamiętać, że Bulletproof coffee to nie jest pełnowartościowy posiłek. Tak duża ilość tłuszczu każe też zreorganizować pozostałe posiłki, aby całodniowy jadłospis dostarczył nam wszystkiego co niezbędne i w odpowiednich proporcjach. Pić? Nie pić? Ja piję od dłuższego czasu i uwielbiam. Ale zalecam obserwowanie reakcji ciała i umysłu. I umiar!!! - można wyczytać na blogu Anny Lewandowskiej. W związku z tym decydując się na taki napój pamiętajmy o tym, że kawa kuloodporna powinna być spożywana z umiarem.

Żadna ściema i oszustwo, możesz dostać od Biedronki 200 zł. Przy okazji wesprzesz cudowną inicjatywęŻadna ściema i oszustwo, możesz dostać od Biedronki 200 zł. Przy okazji wesprzesz cudowną inicjatywęCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Jacek Kurski podczas wywiadu został niespodziewanie zapytany o odejście kultowego dziennikarza z TVP. "Ostatnio do niego dzwoniłem"
  2. Zła wiadomość dla Polaków. Kolejny kraj rozszerza "czerwoną listę"
  3. Wrzucił skorupki z jajek do piekarnika, a potem zblendował. Znajomi najpierw się śmiali, a potem robili to samo
  4. Kiszone ogórki wyszły puste w środku lub się popsuły? Babcie przestrzegają przed fatalnymi błędami, mogą zniweczyć wszystkie starania
  5. Kojarzysz roślinę ze zdjęcia? Niesamowite, jak cenny dla zdrowia jest napar z jej liści
  6. Justyna Żyła nagle zaatakowała swojego byłego męża. Ujawniła jego przykry sekret, chodzi o ich dzieci

Źródło: Hpba.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł