Kawa w Świnoujściu droższa niż w Niemczech?YouTube.com/ REZYDENT RESORT ŚWINOUJŚCIE

Jan Wróblewski porównał ceny kawy w Świnoujściu i tuż za granicą, w Niemczech i złapał się za głowę. Różnica razi w oczy

Kawa od dłuższego czasu nie jest już towarem luksusowym, więc praktycznie w każdym miejscu mamy możliwość zakupienia jej i napicia się. Członek zarządu Zdrojowa Invest & Hotels Jan Wróblewski porównał ceny tego ciemnego napoju pomiędzy polskim Świnoujściem i tuż za granicą w Niemczech i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Zauważył ogromną różnicę, koło której nikt nie jest w stanie przejść obojętnie.

Kawa może być wyznacznikiem stanu turystyki, jeśli porównamy jej ceny w lokalach mających swoje siedziby w turystycznych miejscowościach. Jan Wróblewski zaobserwował duże różnice pomiędzy kosztami kawy w Świnoujściu, a niemiecką granicą. Jesteś w stanie zgadnąć gdzie jest drożej?

Ola jest wściekła, że Polacy narzekają na dorsza z frytkami za 100 zł. Uważa, że nikt ich nie zmusza do kupowania, bo nikt nie ukrywa cenyOla jest wściekła, że Polacy narzekają na dorsza z frytkami za 100 zł. Uważa, że nikt ich nie zmusza do kupowania, bo nikt nie ukrywa cenyCzytaj dalej

Kawa w restauracji kosztuje drogo? Spójrz na ceny za niemiecką granicą

Internet dosłownie huczy od wieści ludzi, którzy relacjonują swoje wizyty w nadmorskich lokalach. Na ustach wielu turystów od dłuższego czasu tematem numer jeden są pieniądze potrzebne do wizyty w restauracji. Jak wyglądają ceny w Świnoujściu, a jak za granicą? Większość z nas będzie zadowolona, że mieszka w Polsce, albowiem okazuje się, że jesteśmy o wiele tańszym krajem niż Niemcy.

Dzisiaj grzeje: 1. Niesamowicie oryginalne kotlety mielone, rozpływają się w ustach. Dzięki pieczeniu w piekarniku

2. Biedronka oddaje pieniądze za kupione towary. Pół ceny do twojej kieszeni, warunki spełnić może każdy

Jan Wróblewski członek zarządu Zdrojowej Invest oraz współzałożyciel holdingu Zdrojowa Invest & Hotels postanowił zbadać jak wyglądają oba rynki. Niemieckie ceny zwalają z nóg, ponieważ za zwykłą filiżankę kawy należy zapłacić aż 15 złotych, a za dorsza z dodatkami aż 60 złotych. W polskim Świnoujściu zaś ceny są o wiele mniejsze, albowiem kawa wyniesie nas 9 złotych, a taka sama porcja ryby wraz z frytkami i surówką jedynie 35 złotych.

Takie wieści są ważne dla wszystkich tych, którzy zastanawiali się czy wyjeżdżać na wakacje do Niemiec. Polska jest zwyczajnie tańsza jeżeli chodzi o koszta relaksu oraz wypoczynku. Co więcej, według Wróblewskiego, Polska jest bezpieczniejszym wyborem pod względem pandemii, więc również i taki aspekt warto wziąć pod uwagę.

Najlepsze newsy:

  1. Mistrzyni świata zmarła tuż po porodzie. Niewyobrażalna tragedia
  2. Tata zrobił córce zwykłe zdjęcie na wakacjach. Dopiero w domu zobaczyli szczegół, w który trudno uwierzyć
  3. Truskawki tanieją, ale nie mamy powodów do radości. Słowa eksperta mogą zasmucić
  4. Wysyp fusy z kawy w ogrodzie. Pozbędziesz się bardzo uciążliwych szkodników
  5. Tajemny dodatek do rosołu, który zupełnie odmienia jego smak. Nie chodzi o warzywa ani przyprawy, dodaje go również Ewa Wachowicz
  6. Justyna Żyła zażenowała fanów swoim najnowszym zdjęciem. Odważna fotografia stała się hitem. "Ale wiocha" (Foto)

Źródło: moneyv.wp.pl

Następny artykuł