Kawa może przyczynić się do rozwoju groźnych choróbpixabay.com/PhotoMIX-Company

Eksperci znaleźli powiązania spożywania kawy z 2 okropnymi chorobami. Mówią o groźnych komplikacjach

Kawa według badań ekspertów może sprzyjać niebezpiecznym i nieprzyjemnym chorobom. Jeśli chcesz być całe życie zdrowy, powinieneś unikać spożywania kawy. Naukowcy połączyli picie tego napoju z dwiema straszliwymi chorobami, których objawy są wyjątkowo groźne.

Kawa według niektórych może być wyjątkowo niebezpiecznym napojem, który w dodatku spożywany jest na całym świecie. Media informują o badaniach pokazujących ponurą korelację, pomiędzy piciem kawy, a chorowaniem na dwie, bardzo groźne dla zdrowia i życia choroby. Unikaj kawy, aby nie musieć borykać się z okropnymi komplikacjami.

Dniówka za pracę przy zbiorze truskawek jest astronomiczna. Niestety, Polacy nie chcą iść do pracy w poluDniówka za pracę przy zbiorze truskawek jest astronomiczna. Niestety, Polacy nie chcą iść do pracy w poluCzytaj dalej

Kawa jest niestety groźna dla zdrowia - przynajmniej według pewnych badaczy, którzy wiążą ją z 2 straszliwymi chorobami

Dla wielu ludzi poranek bez kawy nie jest możliwy, słaniamy się na nogach, boli nas głowa i jesteśmy rozdrażnieni. Dopiero kubek ciepłego napoju stawia nas na nogi i możemy wykonywać codzienne obowiązki. Niestety, naukowcy powiązali kawę z pojawianiem się wyjątkowo groźnych chorób u osób, które piją ją regularnie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Niesamowicie okazyjna cena truskawek w Biedronce. Niestety, jest też zła wiadomość
  2. Niedziele handlowe. Dzisiaj zrobimy zakupy, ale nie we wszystkich miejscach

Kawa może sprzyjać zachorowaniu na chorobliwą otyłość oraz osteoporozę. Do takich wniosków doszedł zespół badaczy z University of South Australia pracujący pod kierownictwem prof. Eliny Hypponen, który przebadał ponad 300 tysięcy pacjentów z Wielkiej Brytanii. Badacze sprawdzali, czy w grupie osób, która spożywa najwięcej kawy pojawi się więcej chorób.

Okazało się, że ludzie spożywający dużą ilość kawy codziennie mają o wiele większą tendencję do zachorowania na wyżej wymienione osoby, niż ludzie, którzy nie sięgają po tę używkę. Jaka jest więc ilość kawy jaką może przyjąć dorosły zdrowy człowiek w ciągu? Maksymalną ilością jest 6 małych filiżanek, każda kolejna drastycznie zwiększa ryzyko zachorowania.

Najlepsze newsy:

  1. Niewyobrażalna tragedia w centralnej Polsce. Wśród ofiar 3 dzieci
  2. Ślub Mikołaja Roznerskiego i Adrianny Kalskiej. Do mediów właśnie trafiła radosna nowina
  3. Nigdy nie zapominaj wrzucić plasterka cytryny do gotujących się jajek. Raz zastosujesz trik i już nigdy z niego nie zrezygnujesz, bo działa wspaniale
  4. Działaj niezwłocznie, żeby ochronić pomidory i ogórki przed zarazą. Oprysk z drożdży najlepszym możliwym domowym sposobem
  5. 1 łyżeczka miodu przed snem pomaga nawet w zaawansowanych przypadkach. 6 powodów, by zjeść miód przed pójściem spać
  6. Nowe zagrożenie w Polsce. Eksperci nie mają wątpliwości

Źródło: portal.abczdrowie.pl

Następny artykuł