Kawapublicdomainpictures / autor: George Hodan / CC 0

Potrzebowała najszybszego efektu. Podpaliła wysypaną na folii kawę, zadziałało natychmiast

Podpalona kawa posiada niesamowite właściwości. Pewna kobieta w wielkiej potrzebie przekonała się o jej niesamowitych zaletach. Jedynie czego potrzebujemy to folia i źródło ognia. Ten trick na pewno zostanie z nami na dłużej.

Kawa posiada dużo więcej do zaoferowania niż moglibyśmy przypuszczać. Aromatyczny napar wspaniale sprawdzi się w sytuacja, o które byśmy go nie podejrzewali. Na nasza szczególną uwagę zasługują fusy, o których zastosowaniu pisaliśmy nie raz. Fusy doskonale sprawdzają się w naszych domach, podczas czyszczenia powierzchni oraz odświeżania wnętrz z nieprzyjemnych zapachów. Fusy po kawie znajdą swoje zastosowanie także w kosmetyce: odrobina oleju kokosowego i zmielonych ziaren kawy tworzy wspaniały peeling do skóry za grosze. Nic dziwnego, że pewna kobieta w potrzebie postanowiła użyć właśnie tego składnika i efekt zaskoczył nawet ją samą.

Zgroza, stwierdzili porażające. Porównali produkt kupowany na wakacje przez nas wszystkich w Lidlu i BiedronceZgroza, stwierdzili porażające. Porównali produkt kupowany na wakacje przez nas wszystkich w Lidlu i BiedronceCzytaj dalej

Kawa - produkt do zadań specjalnych

Nie ulega wątpliwości, ze często najprostsze sposoby przynoszą najlepsze rozwiązania. W obecnych czasach otoczeni jesteśmy środkami chemicznymi, które mają przeróżne zastosowania. Wystarczy wejść do sklepu, wybrać produkt z odpowiednią etykietą i problem z głowy. Jednak nasi przodkowie wiedzieli, że nie ma nic lepszego niż naturalne środki. Dlatego warto wrócić do tych czasów i zamiast wydawać krocie na sztuczce specyfiki - stworzyć coś własnoręcznie. Kawa jest składnikiem, który nadaje się do tego znakomicie, a pewna kobieta wie to lepiej niż ktokolwiek inny.

Dzisiaj grzeje:

  1. Pierwszy raz od 10 lat, rekordowa podwyżka dla wszystkich. Emeryci będą zadowoleni?
  2. Gotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnka
  3. Gratka dla fanów. Na polskie drogi ma wrócić flagowy, rodzimy samochód

Kobieta, która wybrała się na biwak myślała, że jest przygotowana na każdą ewentualność. Miała ze sobą pełne wyposażenie i była gotowa na spokojny wypoczynek na łonie natury. Jednak natura właśnie dała jej się we znaki. Sielski odpoczynek przerwały natrętne komary. Wtedy kobieta przypomniała sobie, że ma w plecaku nieco kawy. Wysypała kilka łyżek na folie i podpaliła ją. Po chwili w powietrzu unosił się piękny aromat kawy, a po komarach nie było ani śladu. Jak się okazuje nie jest to ulubiony zapach owadów, dlatego postanowiły zostawić kobietę w spokoju.

Najlepsze newsy:

  1. Ujawniono największe sekrety Jarosława Kaczyńskiego. Gdy nikt nie patrzy dzieją się niesłychane rzeczy
  2. Niewyobrażalnie tragiczny finał urodzin nad jeziorem. Nie żyje 25-letni chłopak, rodzina załamana
  3. Samochód wjechał w grupę turystów. Są ciężko ranni. Druzgocące zdarzenie w europejskim mieście
  4. Pikantna surówka z marchewki posmakuje każdemu. Wystarczą 3 ząbki czosnku i dodatek, który każdy ma w lodówce, by stworzyć obłędny miks
  5. Steczkowska jest załamana, żali się. Wydała oszczędności, nie stać jej na remont kuchni
  6. Koniecznie dodaj ją do ciasta drożdżowego. Efekty zadziwią, nie będziesz już robić inaczej
  7. Fatalny wypadek młodych gwiazdorów. Nie żyje dwóch 20-latków, wszystko przez alkohol

Źródło: lolmania.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł