Kawiarnia stała się miejscem lądowania samolotusmakosze.pl

Niewyobrażalne sceny, samolot rozbił się na dachu kawiarni. Wiek pilota poraża, grecka policja podała więcej szczegółów

Nikt nie spodziewał się, że kawiarnia stanie się miejscem katastrofy lotniczej. Samolot rozbił się na dachu lokalu, w którym zwykli odpoczywać ludzie. Ciężko uwierzyć, że doszło do czegoś takiego. Grecka policja przekazała istotne szczegóły dotyczące tego nietypowego incydentu.

Spokojna kawiarnia w miejscowości Proti znajdującej się w regionie Serres w północnej Grecji okazała się miejscem niebezpiecznego zajścia. Na jej dachu rozbił się samolot sterowany przez bardzo młodego mężczyznę. Cały incydent mógł się skończyć prawdziwą tragedią. Do czego doszło?

Ważne, niestety. Nagły komunikat z GIS ws. weselWażne, niestety. Nagły komunikat z GIS ws. weselCzytaj dalej

Kawiarnia i awaryjne lądowanie samolotu

Przeważnie kawiarnia jest miejscem słynącym ze spokojnego popijania kawy. Jednak czasami może stać się coś czego nikt by nie podejrzewał. Zgodnie z informacjami opublikowanymi na portalu Fakt24, grecka kawiarnia stała się miejscem katastrofy lotniczej. Na jej dachu zatrzymał się samolot, za sterami którego zasiadał 19-latek. Jak wyglądał przebieg wypadku?

Ciężko sobie wyobrazić, że kawiarnia może być się miejscem takiego incydentu. Ustalenia greckiej policji wskazują, że młody pilot odbywał lot treningowy. Niefortunnie zakończył się on twardym lądowaniem. 19-latek stracił panowanie nad maszyną, która zaczęła pikować w stronę ziemi. Samolot uderzył w duże drzewo znajdujące się na skwerze, które pod wpływem uderzenia zostało złamane. Maszyna finalnie wylądowała na balkonie znajdującym się bezpośrednio nad kawiarnią.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wszyscy do końca wierzyli, niestety nie żyje. Polskę obiegła najgorsza wiadomość
  2. Łukasz Szumowski ostrzegł wszystkich. Od dzisiaj w Lidlu, Biedronce i innych sklepach można natknąć się na służby w pilnym działaniu
  3. Jak kupić używany samochód, żeby nie dać się oszukać? 6 najczęstszych haków, na które spróbują nabrać cię sprzedawcy

Kawiarnia stała się miejscem katastrowy

Na szczęście kawiarnia nie była jeszcze otwarta, w związku z tym jedyną osobą, która ucierpiała w całym zajściu był młody pilot. Latał on niewielkim samolotem, który nie wywołał większych zniszczeń. Obrażenia, które odniósł 19-latek, nie zagrażają jego życiu. Dokładne przyczyny katastrofy, póki co nie zostały ustalone.

Najlepsze newsy:

  1. Zmarł bohater filmów Krzysztofa Kononowicza. Zmagał się z nałogiem
  2. Byli na wakacjach nad polskim morzem. Wrócili do domu i zaczęli zarażać wirusem
  3. Dlaczego Sekielski nagle chudnie? Podał lepszą niż wszystkie przepisy Gessler razem wzięte recepturę na zupę z buraka
  4. GIS w trybie pilnym wycofuje z Biedronki uwielbiany przez Polaków produkt. Zwróć go natychmiast, może wywołać listeriozę
  5. Awantura w Biedronce pań 60+. Wściekła złapała za ziemniaka, maseczkę miała źle założoną
  6. Marta Linkiewicz odkryła całe ciało i pokazała je na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)

Źródło: Fakt24


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł