KebabYouTube

Przecieramy oczy. Najdziwniejszego kebaba świata zjesz w polskiej miejscowości

Kebab, który stał się sensacją i internetowym fenomenem. Stał się wizytówką i chlubą polskiej miejscowości. Jego właściciel jest już tak popularny, że ludzie zaczepiają go na ulicy i proszą o autografy!

Kebab jest najchętniej wybieranym przez Polaków posiłkiem na mieście. Popularność tego dania nad Wisłą nie słabnie, a wybór jest ogromny. Można zjeść kebab elegancko podany w orientalnej restauracji, lub przekąsić pyszny fast food serwowany w pobliskiej "budzie". Ta restauracja z kebabem to jednak coś, czego nikt się nie spodziewał.

Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzamiNiewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzamiCzytaj dalej

Z pozoru bar z kebabem, jakich wiele. Niczym się nie wyróżnia - pawilon wciśnięty między sklep meblowy i bar sushi. Ale pozory często mylą. Króluje tu niekonwencjonalny właściciel - funkcjonuje w Internecie jako Ali Baba Król Kebaba lub po prostu Król Ali Baba. Oprócz tworzenia niekonwencjonalnych kebabów i prowadzenia swojego biznesu, Ali Baba zajmuje się także rapowaniem. Twierdzi, że tylko wyobraźna nas ogranicza. "Nawet prowadzenie lokalu z kebabem można zamienić w internetowy fenomen, jeśli nie brak wam odwagi i pomysłowości" - mówi. Prowadzony przez niego Relax Kebab jest miejscem wypełnionym pozytywną energią.

Przebojowa osobowość i przyjazna natura właściciela sprawia, że Internauci go pokochali. Ghanim Al-muttair, bo tak naprawdę nazywa się Król Kebaba przybył z Iraku i szybko zadomowił się w Polsce. Teraz już dobrze mówi po polsku, a nawet rapuje w naszym języku. Mówi, że Polska jest najlepsza i żaden kraj nie ma takiego super klimatu. By podziękować wszystkim Polakom za ciepłe przyjęcie napisał nawet kawałek z okazji święta niepodległości w 2019.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest nagranie. Biedronka w polskiej miejscowości przyłapana na największej ściemie

2. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka

Jakie są pomysły Króla Kebaba? Kebab sushi i tort kebabowy, pierogi z kebabem, kebab owinięty w złoto a nawet stadion piłkarski utworzony ze składników pysznego dania. To wszystko znajdziesz w tym lokalu. Zasłynęli metrowym kebabem, a potem postanowili wziąć się za bicie rekordu Guinessa na najdłuższy kebab na cienkim cieście. Złożenie takiego dania zajęło 48 godzin! W lokalu można też zakupić talerz kebab na kilogramy. Najcięższy waży 10 kg!

Ta wyjątkowa restauracja znajduje się w podwarszawskim Radzyminie. Sami zobaczcie kebabowy tort, który prezentuje sam Ali Baba Król Kebaba:

Najlepsze newsy:

  1. Znaleziono "supernosiciela" koronawirusa? Interweniowała brytyjska służba zdrowia
  2. Choroba Leśniowskiego-Crohna wyniszcza jelita. Warto znać jej objawy oraz metody leczenia
  3. Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekli
  4. Przypadkiem wykryto mafię parówkową. Wszyscy jedliśmy kiełbasę z mięsa do utylizacji
  5. Afera solna. Wszyscy długo jedliśmy sól drogową z wszystkimi rakotwórczymi zagrożeniami
  6. Gdy skończyła 18 lat, jadła tylko po trzy jabłka dziennie prawie przez rok. Jej wygląd powala

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Następny artykuł