Kefir z nasionami lnu jest bardzo zdrowysmakdnia.pl

Co się stanie z organizmem jeśli z rana przez 21 dni zaczniesz pić kefir z nasionami lnu? Nie do pomyślenia

Kefir jest gęstym napojem wytwarzającym się przy pomocy mikroorganizmów w trakcie fermentacji mleka. Dodaj do niego nasiona lnu i pij każdego ranka przez 21 dni, aby zaobserwować ogromne zmiany w organizmie. Dzięki spożywaniu mikstury zobaczysz niebywałe zmiany.

Kefir znany jest ze swoich właściwości prozdrowotnych, które są wykorzystywane przez ogromną ilość ludzi. Jego specyficzny smak oraz konsystencja nie pasuje każdemu, jednak znajdą się ludzie, którzy go właśnie za to kochają. Dodaj do niego nasiona lnu i pij przez 21 dni w godzinach porannych, a zobaczysz jak twoje ciało poddaje się niesamowitym, pozytywnym zmianom.

Posłuchał rad dziadka i podlał pomidory miksturą z 3 składników. Obfitość plonów przeszła jego najśmielsze oczekiwaniaPosłuchał rad dziadka i podlał pomidory miksturą z 3 składników. Obfitość plonów przeszła jego najśmielsze oczekiwaniaCzytaj dalej

Kefir z nasionami lnu - naturalna miotełka dla naszego ciała

Lato już niedługo, więc warto zastanowić się nad dietą, która pozwoli zrzucić zbędne kilogramy. Niestety, utrzymanie diety jest szalenie trudne i większość z nas rezygnuje z niej już kilka dni później. Aby nie musieć męczyć się dietami, wystarczy przygotować kefir z nasionami lnu i pić taki koktajl codziennie rano.

Dzisiaj grzeje:

  1. 92-latek prosi o pomoc. Zawsze zostawiaj łyżkę z cukrem w ogródku wychodząc z domu
  2. W poprzednim roku pietruszka, teraz inne warzywo. Ceny drastycznie rosną, mamy nowy symbol drożyzny żywności

Kefir zawiera ogromne ilości pozytywnych kultur bakterii, które potrzebne są naszemu układowi trawiennemu. Reguluje poziom cholesterolu oraz pobudza metabolizm. Siemie lniane, czyli nasiona lnu, posiadają błonnik roślinny, który działa jak naturalna miotełka na zalegające resztki pokarmowe.

Błonnik pozwala również utrzymać o wiele dłużej uczucie sytości, więc rzadziej sięgamy po jedzenie czy niezdrowe przekąski.

Aby zauważyć efekty, warto przez 21 dni spożywać mieszankę kefiru oraz siemienia lnianego. Przed przyjęciem mikstury, wypij szklankę ciepłej wody, aby pobudzić organizm do intensywnego trawienia.

Najlepsze newsy:

  1. Polacy nie mogli się spodziewać. Andrzej Duda wydał właśnie pilne oświadczenie
  2. Anna Lewandowska pokazała zdjęcie córki. Wiadomo dokładnie kiedy i o której urodziła się Laura
  3. Co się stanie po jedzeniu przez 4 dni tylko bananów? Korzyści są ogromne
  4. Możesz zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Nigdy nie wyrzucaj skórek po cebuli
  5. Hitowy deser bez pieczenia z 2 składników zrobisz w chwilę. Żaden sernik nie jest delikatniejszy
  6. Ważny apel szefa WHO. Mówi o rzeczy, która dzieje się w Polsce

Źródło: smakdnia.pl

Następny artykuł