Restauracjapublicdomainpictures / autor: George Hodan / CC 0

Dostał zamówienie od kelnera i zrobił się cały blady. Krzyki siedzących obok gości mówiły o daniu więcej niż milion słów

Kelner niosący zamówienie do tego stolika nie podejrzewał, że wywoła takie emocje. Klient przeżył chwile grozy patrząc, co znajduje się na jego talerzu. Osoby siedzące obok mężczyzny nie mogły powstrzymać okrzyków obrzydzenia.

Kelner pracujący tego dnia w pewnej restauracji nie spodziewał się, że tego dnia w lokalu będą działy się tak przerażające sceny. Gdy tylko postawił przed wygłodniałym klientem talerz pełny jedzenia zobaczył przerażoną twarz mężczyzny. Niczego nie podejrzewający klient oniemiał gdy ujrzał co podano mu do jedzenia. Po chwili inny klienci zorientowali się w sytuacji i rozległy się koszmarne krzyki. Niecodzienna zawartość talerza może być odpychająca dla wrażliwych odbiorców. Zdjęcia znajdują się na końcu artykułu.

Ksiądz z Podkarpacia miał wejść do Biedronki i ukraść 1 produkt. Porażające, jaką rzecz chciał wynieśćKsiądz z Podkarpacia miał wejść do Biedronki i ukraść 1 produkt. Porażające, jaką rzecz chciał wynieśćCzytaj dalej

Kelner nie mógł opanować spanikowanych gości

Restauracja, którą wybrał tego dnia mężczyzna należy do grona lokali luksusowych. Restauracja ta słynie z bardzo świeżych składników przygotowywanych z ogromnym namaszczeniem. Jednak takiej świeżości mężczyzna nie spodziewał się nawet w najgorszych koszmarach. Gdy tylko zobaczył, co podano do jego stolika postanowił od razu nagrać całe zdarzenie. Pozostali goście zerkający na podejrzaną zawartość talerza nie mogli nadziwić się temu co widzą. W tle nagrania słychać ciągłe krzyki oraz ogromne poruszenie jakie wywołało to danie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Podjęto natychmiastową decyzję o zamknięciu. Zagrożenie dla Polaków jest zbyt duże
  2. Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimę
  3. Wielu kierowców nie przestrzega szczególnego przepisu. Przy obecnej pogodzie grozi to wysokim niebezpieczeństwem

Restauracja z feralnym daniem mieściła się w Japonii, a dokładnie w mieście Maizuru. To właśnie tam Hidefumi Nagai - uznany architekt, postanowił spożyć świeże owoce morza. Szkopuł tkwił w tym, że podane skorupiaki były aż nadto świeże i dosłownie ruszały się na talerzu. Zawartość talerza postawionego przez kelnera przed zszokowanym gościem dosłownie uciekała. Do oniemiałego Hidefumi wkrótce dołączył tłum zdziwionych klientów.

Taki rodzaj ekstremalnie świeżego jedzenia jest bardzo popularny w krajach azjatyckich. Jednak nawet stali mieszkańcy potrafią zaznać szoku patrząc jak jedzenie próbuje czmychnąć przed ich widelcem. Niestety nie wiadomo czy Hidefumi postanowił spożyć podane danie czy wystarczył mu jedynie sam widok. Czy wy odważylibyście się zjeść podobne frykasy?

Owoce morza

Owoce morzafot: mail online video

Najlepsze newsy:

  1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego sportowca. Miała raka mózgu i kręgosłupa
  2. Spędził godziny, aby przeanalizować Wiadomości TVP. Zadziwiające wnioski mówią wszystko
  3. Turyści zachwycają się "polskim Dubajem". Nadmorski kurort co roku przyciąga tłumy Polaków
  4. Poszedł nagły komunikat z Ministerstwa ws. noszenia maseczek. Wszystkie media go przekazują, Lidl, Biedronka i inne sklepy są adresatem
  5. Zofia oszczędzała na wszystkim, pieniądze wysyłała dorosłym dzieciom. Okropnie się jej "odwdzięczyli"
  6. Przepis na ogórki kiszone Magdy Gessler bije na głowę inne. Restauratorka ma 1 wskazówkę
  7. Tragiczne doniesienia obiegły media. Piorun uderzył w boisko w trakcie meczu. Nie żyją dwie, młode zawodniczki

Źródło: webniusy


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł