KFC zamyka restauracje z powodu koronawirusawikipedia.org

Straszne doniesienia. 30% restauracji KFC w Chinach nagle zamkniętych z powodu koronawirusa, zarażony pracownik?

KFC ma właśnie ogromne problemy w związku z szerzącą się epidemią Koronawirusa. Zaszło podejrzenie, że jeden z pracowników zarażony jest śmiertelnym wirusem. 30% restauracji zostało nagle zamkniętych.

KFC zostało niespodziewanie zmuszone do podjęcia decyzji o zamknięciu 30% swoich lokali w Chinach. Wszystko za sprawą szalejącej epidemii koronawirusa. Wiele osób, które w ostatnim czasie stołowały się w znanej sieci na terenie Państwa Środka jest głęboko zaniepokojonych.

Afera solna. Wszyscy długo jedliśmy sól drogową z wszystkimi rakotwórczymi zagrożeniamiAfera solna. Wszyscy długo jedliśmy sól drogową z wszystkimi rakotwórczymi zagrożeniamiCzytaj dalej

KFC podjęła dramatyczną decyzję

Sieć jest uwielbiana przez Chińczyków, którzy bardzo cenią sobie smak kurczaka w niepowtarzalnej panierce. W wielu miejscowościach jednak będą mogli tylko pocałować klamkę. Doniesienia są po prostu straszne.

Firma zapowiedziała, iż z uwagi na rozprzestrzeniającego się koronawirusa zmuszona jest zamknąć 1/3 lokali w Chinach. Sytuacja ma być tymczasowo, a decyzję taką podjęto z uwagi na najwyższą dbałość o zdrowie oraz bezpieczeństwo klientów oraz pracowników.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: właśnie wykryto nową wielką manipulacje klientami w Biedronce

2. Afera mięsna. W nocy odświeżali stare mięso w tajemnicy i szykowali do sprzedaży

W związku z powyższym firma wdrożyła środki mające zniwelować ryzyko zarażenia koronawirusem w lokalach. Znana jest przyczyna tak poważnego kroku. Nieoficjalnie media donoszą, że wśród jednego z pracowników KFC stwierdzono obecność koronawirusa. Oficjalnie jednak do tej pory nie potwierdzono tego doniesienia. Nie wiadomo też jak długo lokalne będą nieczynne.

Niestety, koronawirus zbiera coraz bardziej śmiertelne żniwo. Nie żyje już ponad 900 osób, a w samych tylko Chinach ponad 40 tysięcy osób jest zarażonych.

Najlepsze newsy:

   1. Znaleziono "supernosiciela" koronawirusa? Interweniowała brytyjska służba zdrowia
   2. Choroba Leśniowskiego-Crohna wyniszcza jelita. Warto znać jej objawy oraz metody leczenia
   3. Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekli
   4. Przypadkiem wykryto mafię parówkową. Wszyscy jedliśmy kiełbasę z mięsa do utylizacji
   5. Straszne, kebaby i kiełbasy w Polsce powstają z MOM. Znajdziemy w nim niejadalne, niestrawne i trujące rzeczy?
   6. Gdy skończyła 18 lat, jadła tylko po trzy jabłka dziennie prawie przez rok. Jej wygląd powala

Źródło: wprost.pl

Następny artykuł