Kiełbasa wywołała poruszenieFacebook / Uważaj na psa! Trójmiasto i okolice

Ewa na spacerze zauważyła porozrzucane kawałki kiełbasy. Gdy podeszła bliżej, dokonała porażającego odkrycia, od razu ostrzegła innych

Kiedy oczom Ewy ukazała się kiełbasa, nie spodziewała się jeszcze, że może ona okazać się niebezpieczna. Nie mogła pozostać obojętna. Postanowiła podzielić się swoim odkryciem z internautami. Jaki sekret skrywała kiełbasa porzucona na ulicy?

Mało kto spodziewałby się, że kiełbasa może w swoim wnętrzu skrywać niebezpieczeństwo. Ewa podczas spaceru dostrzegła kawałki mięsnego smakołyku. Po przyjrzeniu się im bliżej, zdała sobie sprawę, że ma do czynienia z prawdziwą okropnością.

Syn Zenka Martyniuka kolejny raz upokarza byłą żonę. Teraz dyskredytuje jej zdolności kulinarne, niestety posunął się o wiele dalejSyn Zenka Martyniuka kolejny raz upokarza byłą żonę. Teraz dyskredytuje jej zdolności kulinarne, niestety posunął się o wiele dalejCzytaj dalej

Niepozorna kiełbasa okazała się wyjątkowo niebezpieczna

Nie da się ukryć, że kiełbasa jest uwielbianym specjałem. Niektórzy raczą się nią na co dzień. Jednak jej kawałki rozrzucone na ulicy nie są codziennym widokiem. Z takiego samego założenia wyszła również Ewa. Kobieta zdecydowała dokładniej przyjrzeć się pokrojonej kiełbasie. Nie spodziewała się, że zostało w niej ukryte coś takiego.

Ewa z przerażeniem dostrzegła, że kiełbasa była naszpikowana gwoźdźmi. Czegoś takiego nie można było pozostawić bez reakcji. Kobieta ostrzegła internautów na facebookowej grupie "Uważaj na psa! Trójmiasto i okolice". Na odzew nie trzeba było długo czekać.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ziemniaki wrzucasz do zimnej wody czy na wrzątek? Prawie wszyscy popełniają fatalny błąd
  2. Uwaga, w całej Polsce zawyją syreny alarmowe, w akcji Centra Zarządzania Kryzysowego. Wiemy, o co chodzi
  3. Nawet największy niejadek poprosi o dokładkę. Pyszne kotlety schabowe po meksykańsku

Nie dla psa kiełbasa

Najwidoczniej ktoś wziął sobie stare porzekadło za bardzo do serca. Bez wątpienia kiełbasa porozrzucana na ulicy jest nie lada kąskiem dla psów. Jednak dodatek gwoździ stwarza ogromne zagrożenie dla czworonogów. Ewa natrafiła na tę pułapkę na gdańskim Chełmie. Okazało się takich przypadków jest znacznie więcej.

- Uwaga! Gdynia Oksywie, okolice Zielonej i Płk. Dąbka. Ktoś rozkłada kiełbasy nadziane gwoździami! - napisała internautka przytaczana przez portal Dziennik Bałtycki. Ciężko uwierzyć, że ktoś może być tak bezduszny względem psich pupilów.

- W Śródmieściu Gdańska ktoś z wieżowca między ul. Chłodną a ul. Semopołowską wywala mielone z gwoździami. Proszę uważać na swoje pupile! - zwrócił uwagę użytkownik Facebooka. Nie da się ukryć, że właściciele psów w Trójmieście powinni mieć się na baczności.

Kiełbasa z pułapką

Facebook / Uważaj na psa! - Trójmiasto i okolice

Była żona Michała Wiśniewskiego jest nieuleczalnie chora. Diagnozę usłyszała będąc w ciąży, teraz musi przestrzegać rygorystycznej dietyByła żona Michała Wiśniewskiego jest nieuleczalnie chora. Diagnozę usłyszała będąc w ciąży, teraz musi przestrzegać rygorystycznej dietyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Zakręcanie grzejników nie uchroni przed rachunkami. Sąd i tak każe zapłacić
  2. W szpitalach zaczyna brakować nie tylko łóżek. Niepokojące doniesienia
  3. Smutne doniesienia o żonie Zenka Martyniuka. A jeszcze niedawno para mówiła o diecie i pokazywała imponującą kuchnię
  4. Na pewno zatrzymasz się przed półką w Biedronce. 3 ukochane produkty Polaków po 3 zł
  5. Najlepsze, najszybsze, najpyszniejsze ciasto bez pieczenia. Nie da się opisać smaku, jest boskie
  6. Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumienia

Źródło: Dziennik Bałtycki

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł