Kinga Rusin wygląda fenomenalnie - znamy sekret jej sylwetkiInstagram.com/ kingarusin

Wszyscy dowiedzieli się co dzieje się za zamkniętymi drzwiami domu Rusin. Nie je w ogóle mięsa, powiedziała skąd wziął się jej sukces

Kinga Rusin wygadała się na tematy, które mogą mocno zaskoczyć jej sympatyków. Okazuje się, że gwiazda nie je w ogóle mięsa. Zdradziła na czym polega jej sukces i piękna sylwetka.

Kinga Rusin postanowiła podzielić się z dziennikarzami swoim prywatnym życiem. Z jej słów dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy, ma dla nas również przepis na sukces, który ona sama osiągnęła. Największym szokiem dla wszystkich jej fanów jest fakt, że Kinga Rusin od dłuższego czasu zrezygnowała ze spożycia mięsa pod każda postacią. Co więcej, jej rygor nie polega jedynie na ograniczeniu spożycia mięsa, wyeliminowała o wiele więcej.

Mąż Maryli Rodowicz zobaczył co gwiazda dodaje do potraw i nie wytrzymał. Tajemnica wyszła na jaw w przykrych okolicznościachMąż Maryli Rodowicz zobaczył co gwiazda dodaje do potraw i nie wytrzymał. Tajemnica wyszła na jaw w przykrych okolicznościachCzytaj dalej

Kinga Rusin nie jada mięsa - wiemy jak to osiągnęła

Na portalach społecznościowych Kingi Rusin często możemy zobaczyć zdjęcia, na których prezentuje swoją sylwetkę. Smukłe, umięśnione ciało w wieku 48 lat nie jest łatwym osiągnięciem, wszak wielu młodszych ludzi wygląda od niej o wiele gorzej. Na czym polega jej sukces i jak osiągnęła taka sylwetkę?

Dzisiaj grzeje:

  1. Mszyce niszczą twoje krzewy owocowe? Zasiej obok nich jedną konkretną roślinę
  2. Polacy zaczęli omijać bankomaty szerokim łukiem, z jednego powodu. Dane NBP zadziwiają

Rusin uważa, że sylwetka to w 90% dieta. Jak sama twierdzi nie chodzi o katowanie się dietami, lecz całkowita zmianę sposobu i trybu życia. - Sukces i sylwetkę robi się w kuchni - mówi Kinga Rusin w wywiadzie z portalem pomponik. Z początku najpierw ograniczyła spożycie mięsa, teraz nie tyka go wcale. Co więcej, postanowiła nie jeść także innych produktów odzwierzęcych, czyli jajek, mleka czy sera. Trzeba przyznać, że poświęca się bardzo mocno.

Ulubioną zupą pani Kingi jest krem z zielonych warzyw z dodatkiem świeżej bazylii. - Na końcu dodaję świeżą bazylię, skrapiam cytryną i... w zasadzie mogę się żywić tylko tym - śmieje się w wywiadzie Rusin. W czasie rozmowy z portalem pomponik Kinga Rusin zdradziła, że zaraziła weganizmem swoje obie córki. A czy wy dalibyście radę odżywiać się tylko na podstawie produktów roślinnych?

Najlepsze newsy:

  1. Dziecko bardzo dziwnie szło w sklepie obok taty. Klientka po przyjrzeniu się zamarła, prawda budzi grozę i złość
  2. Wicepremier podała pierwszy termin wypłaty 500+ na wakacje
  3. Jesz ogórka ze skórką czy bez? Jeden sposób jest zdecydowanie zdrowszy
  4. Mamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świata
  5. Bardzo wielu ludzi przed wyjściem z domu zostawia w ogródku łyżeczkę cukru. Wiesz dlaczego?
  6. Druzgocące wyznanie Adama Małysza. Nikt nie zdawał sobie sprawy z jego dolegliwości, padły szczere słowa

Źródło: pomponik

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł