Klan nie byłby bez niej taki samPiotr Molecki/East News; Pixabay/pasja1000

Gwiazda Klanu ma ekstremalnie niską emeryturę. Jej dieta budzi ogrom emocji

"Klan" jest niezwykle popularnym serialem. Okazuje się, że nawet aktorzy w nim występujący mają powody do narzekania na wysokość świadczeń, takich jak emerytura. Laura Łącz powiedziała jak sytuacja prezentuje się w jej przypadku. Zdradziła również co zwykła jadać.

Nie da się ukryć, że "Klan" od lat przyciąga przed ekrany telewizorów ogromną liczbę widzów. W trakcie emisji serialu mogliśmy poznać wielu bohaterów. Jedną z nich jest Gabriela Wilczyńska, w którą wciela się Laura Łącz. Aktorka wyjawiła ile wynosi jej emerytura.

Surówka dla zdrowotności, jak mawiały nasze babcie. Pieczone buraki i kiszone ogórki tworzą unikalne połączenie, które okrasza chrzanowa nutaSurówka dla zdrowotności, jak mawiały nasze babcie. Pieczone buraki i kiszone ogórki tworzą unikalne połączenie, które okrasza chrzanowa nutaCzytaj dalej

Gwiazda serialu "Klan" zebrała się na szczere wyznanie

"Klan" z pewnością nie byłby bez niej taki sam. Laura Łącz jest jedną z tych aktorek, która wzbudza sporą sympatię. Obok jej ról nie sposób przejść obojętnie. Mało kto spodziewałby się, że emerytura gwiazdy jest tak niewielka.

Aktorka związana z serialem "Klan" słynie ze zgrabnej sylwetki. Wiele osób zachodzi w głowę jaką dietę stosuje Laura Łącz. Gwiazda stwierdziła, że nie ma nic do ukrycia i powiedziała o wszystkim w jednym z licznych wywiadów.

- Jadam wszystko, ale mało. Ja się absolutnie nie odchudzam. Jem wszystko, co mi się podoba, ale z rytmem mojego organizmu i ewidentnie z genetyką - powiedziała gwiazda serialu "Klan" w programie "Gwiazdy na tacy", przytaczane przez TVN24.

Okazuje się, że Laura Łącz waży tyle samo co na maturze. Rzadko jada śniadania, przeważnie pija herbatę bez dodatku cukru i regularnie wychodzi z domu na spacery. W okolicach godzin popołudniowych aktorka związana z serialem "Klan" pozwala sobie na łakocie.

Słodycze często zastępują jej obiad. Z kolei na kolacje gwiazda serialu "Klan" raczy się kanapkami. Laura Łącz często jada poza domem, w związku z tym rzadko kiedy gotuje. Aktualnie jest to raczej utrudnione. W związku z tym niewykluczone, że aktorka postanowiła spróbować swoich sił w kuchni. Co na temat swojej emerytury powiedziała Laura Łącz?

Dzisiaj grzeje:

  1. Polacy masowo popełniają kilka błędów w przygotowaniu ciasta na pierogi. Szkoda, bo tak łatwo ich uniknąć
  2. Wyciekło nagranie z Chin. Skandal, aż słów brakuje, oburzające, oburzeni ludzie z wielu krajów
  3. Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Żona potwierdziła, że jakiś czas temu artysta był na specjalnej diecie, ale nie uchroniła go ona przed operacją

Emerytura gwiazdy serialu "Klan" pozostawia wiele do życzenia

Laura Łącz jest niezwykle aktywną osobą. Aktorka związana z serialem "Klan" bardzo dużo pracuje. Jednak nawet to nie uchroniło jej przed niewielką emeryturą. Bez wątpienia ktoś kto robi tyle rzeczy powinien spodziewać się wyższego świadczenia.

- Jedna z gazet napisała, że jestem podobno 'ikoną aktywności', z czym się akurat zgodzę, bo rzeczywiście pracy mam dużo. Koledzy żartują, że więcej występów na estradzie ma tylko Zenek Martyniuk. Robię różne rzeczy: uczę wiersza w szkole aktorskiej, wykładam warsztaty teatralne, prowadzę teatr. Aktorzy zawodowi przeważnie mają swój repertuar poetycko-muzyczny, monodramy, pracę estradową. Ja się specjalizuję w prowadzeniu rozmaitych imprez, a do tego mam agencję, która organizuje różne eventy - zdradziła aktorka podczas rozmowy z Plejadą, przytaczaną przez portal WP Kobieta. Laura Łącz wyznała jak wygląda jej emerytura.

- Emerytury są bardzo niskie. Mnie należy się emerytura od 45 roku życia, ponieważ udokumentowałam moją pracę jako aktorka i osoba śpiewająca. Aktorzy czy piosenkarze mają prawo do wcześniejszej emerytury, ale ja mam emeryturę z Teatru Polskiego. Poszłam na nią przedwcześnie, dlatego jest ona śmieszna, bo w tej chwili, po wszystkich podwyżkach, wynosi około tysiąca złotych. Nie starczyłoby na nic. Emerytury artystyczne są niewielkie, ale aktorzy, artyści, chcą pracować jak najdłużej. Nie są osobami, które w wieku 60 lat nadają się na emeryturę lub nie nadają się do pracy - wyznała gwiazda serialu "Klan".

Rodzinny dramat Sławy Przybylskiej, jej mąż jest w fatalnym stanie. Piosenkarka przejęła w domu rolę kucharki i pielęgniarkiRodzinny dramat Sławy Przybylskiej, jej mąż jest w fatalnym stanie. Piosenkarka przejęła w domu rolę kucharki i pielęgniarkiCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Nie tylko godziny dla seniorów. Idąc na zakupy musisz być przygotowany też na kolejny czas dla jednej grupy Polaków
  2. Mocna akcja pod finałowym zdjęciem z "Rolnik szuka żony". Komentarze zabolały
  3. Przez wielu uważany jest za chwast. Tymczasem niesamowicie podkręca smak niedzielnego rosołu
  4. Dziś w nocy w Biedronkach będzie się działo. Decyzja zapadła i jest nieodwracalna
  5. Najlepszy syrop przed snem, ukoi nerwy i zapewni ci spokojną noc. Wystarczą jedynie 3 składniki
  6. Prof. Horban ostrzega. Wyznał, kiedy może czekać nas lockdown
  7. Największa gwiazda "Pytania na śniadanie" nie chciała dłużej już milczeć. Wyraziła poparcie, a fani nie mogą jej wybaczyć

Źródła: TVN24 / WP Wiadomości

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł