"Klan" zapewnił jej sławęInstagram / @agakaczor

Gwiazda "Klanu" niczego nie ukryła, w całej okazałości pokazała nową kuchnię. Mąż odnalazł się jak ryba w wodzie

Agnieszka Kaczorowska zyskała ogromną popularność dzięki roli w kultowym serialu "Klan". Nie da się ukryć, że produkcja bez jej udziału nie byłaby taka sama. Niedawno aktorka i tancerka w jednej osobie podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęciem, na którym możemy podziwiać jej kuchnię.

"Klan" z całą pewnością mocno wpłynął na karierę Agnieszki Kaczorowskiej. Właśnie dzięki tej produkcji tancerkę mogła podziwiać cała Polska. Bez wątpienia gwiazda na spore grono fanów, o czym może świadczyć chociażby liczba obserwujących ją osób na Instagramie. Zdjęcie, które zamieściła na tym portalu społecznościowym ukazuje jej kuchnię. Agnieszka Kaczorowska wyjawiła również jakiego sprzętu kuchennego używa razem z mężem.

Ważne, niestety. Nagły komunikat z GIS ws. weselWażne, niestety. Nagły komunikat z GIS ws. weselCzytaj dalej

Gwiazda serialu "Klan" pokazała swoje życie od strony kuchni

Zgodnie z informacjami opublikowanymi na portalu Jastrząb Post, aktorka znana ze swojej roli w serialu "Klan", na początku roku przeprowadziła się wraz z mężem i córeczką do nowego domu. Istotną rolę odgrywa w nim kuchnia. Agnieszka Kaczorowska regularnie dzieli się na Instagramie swoją codziennością, w związku z tym nie mogło się obejść bez należytej prezentacji miejsca, w którym podejmuje kuchenne wyzwania.

- Rodzinne gotowanie, czyli Tata szefuje w kuchni, a dziewczyny pomagają. Raz na kilka dni ogarniamy posiłki na przód, aby mieć choćby podstawę lub gotową całość do pomrożenia. Od kiedy Emi je z nami i my jemy znacznie zdrowiej, więcej planujemy i robimy zakupy z listą. Emilka wprowadziła do naszego życia ogromne zmiany w każdej sferze życia - napisała gwiazda serialu "Klan" pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie. Przy okazji w opisie podzieliła się szczegółami, które ujawniają jakiego sprzętu kuchennego używa.

Dzisiaj grzeje:

 1. Obostrzenia powrócą. Wiemy jakie, rzecznik Ministerstwa Zdrowia potwierdził
 2. Łukasz Szumowski ostrzegł wszystkich. Od dzisiaj w Lidlu, Biedronce i innych sklepach można natknąć się na służby w pilnym działaniu
 3. Kontrole pukają do drzwi w całej Polsce, mogą także do ciebie. Kara właśnie urosła do 735 zł

Agnieszka Kaczorowska wyjawiła szczegóły dotyczące swojej kuchni

Gwiazda serialu "Klan" pod zdjęciem umieściła informację, z której wynika, iż razem z rodziną korzysta z garnków i akcesoriów konkretnej marki. Agnieszka Kaczorowska udostępniła również informacje, które pozwalają uzyskać rabat w przypadku zakupu garnków optimum futuro, filtru do wody oraz filtru powietrza. Bez wątpienia wielbiciele gwiazdy serialu "Klan" mogą skusić się na taką promocję.

Obrazy smakosze.pl

Instagram / @agakaczor

Awantura w Biedronce pań 60+. Wściekła złapała za ziemniaka, maseczkę miała źle założonąAwantura w Biedronce pań 60+. Wściekła złapała za ziemniaka, maseczkę miała źle założonąCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. W szafie zmarłego ojca zauważyła niepozorne słoiki. Przez ich zawartość do akcji wkroczyli antyterroryści
  2. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Chodzi o koniec pandemii
  3. Pobili mężczyznę w Lidlu. Chciał tylko zrobić ważną rzecz, wszystko się nagrało
  4. Już wkrótce nowe restrykcje w Biedronce, Lidlu, Auchan i innych sklepach. Jest zapowiedź Ministra Zdrowia
  5. Sok z kiszonych buraków ma ogrom spektakularnych zalet. Jego działanie jest piorunująco skuteczne
  6. Anna Lewandowska wróciła do domu po treningu. Nie mogła uwierzyć w to, co robiła jej mała córeczka (FOTO)

Źródła: Jastrząb Post


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł