Klan - Stockinger ma ważne przemyśleniaTRICOLORS/East News

Gwiazdor "Klanu" wiosną spędził ponad 3 miesiące w szpitalu. Teraz ostrzega seniorów przed 1 rzeczą, wielu niestety nie posłucha

Klan jest najdłużej bez przerwy emitowanym oraz produkowanym polskim serialem w historii telewizji. Tomasz Stockinger, który jest gwiazdą serialu, spędził w czasie wiosny ponad 3 miesiące w szpitalu. Ostrzega innych seniorów przed jedną rzeczą, chociaż wielu wcale nie posłucha.

Klan dał możliwość zabłyśnięcia wielu aktorom, którzy teraz są bardzo znani i lubiani. Tomasz Stockinger, który jest zdecydowanie jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy serialu, zmagał się z bardzo poważna chorobą, która miała kolosalny wpływ na jego podejście do pandemii. Teraz ostrzega seniorów przed jedna rzeczą, chociaż wielu jednak nie zastosuje się do zaleceń.

Tragedia na grillu, nie żyje 37-letni mężczyzna. Policja zatrzymała 3 osoby biorące udział w spotkaniuTragedia na grillu, nie żyje 37-letni mężczyzna. Policja zatrzymała 3 osoby biorące udział w spotkaniuCzytaj dalej

Klan - Tomasz Stockinger spędził ponad 3 miesiące w szpitalu

Na początku wiosny, bo już w lutym aktor wylądował w szpitalu z powodu choroby układu naczyniowego. Poddany został operacji serca, którą przeszedł pomyślnie. Po wielu miesiącach rekonwalescencji i rehabilitacji, mógł powrócić do pracy na planie. Jak czuł się, kiedy po wielu miesiącach rozłąki z przyjaciółmi z planu powrócił do grania? - (...)Byłem trochę zestresowany, ale i wzruszony tym, że wracam do moich obowiązków, mojej pasji i do moich przyjaciół - tłumaczył portalowi Fakt.

Dzisiaj grzeje:

  1. Andrzej Duda miał wypadek. Do sieci trafiły zdjęcia z miejsca zdarzenia
  2. Raptownie zastygł i zamarł zbierając grzyby. Błyski pod ściółką zapamięta do końca życia, znalazł ich źródło
  3. Samochody, które oszczędzą ci większych, dodatkowych kosztów. TOP 8 aut najtańszych w naprawie

Stockinger postanowił wypowiedzieć się w sprawie wesel, które obecnie są już organizowane, choć w mocno zmienionej formie. Na salach weselnych nie może być otwartego bufetu, a dopuszczalna ilość gości jest zmniejszona. Co sądzi o tradycyjnych przyjęciach gwiazda "Klanu"? Tomasz Stockinger ostrzega szczególnie seniorów.

- Przynajmniej pięć razy bym się zastanowił nad pójściem na tradycyjne wesele zorganizowane na sali. Wiadomo, że przytomny człowiek nie pakowałby się tam, gdzie jest podwyższone ryzyko zarażenia wirusem, a tym bardziej po poważnej chorobie - mówi aktor redakcji portalu Fakt.

Mimo wszystko Stockinger uważa, że jest możliwość, aby urządzić skromne przyjęcie weselne bez zwiększania ryzyka zakażenia. Aktor mówi, że wystarczyłoby zrobienie bankietu w ogrodzie, zachowanie odpowiednich odstępów i spędzanie czasu jedynie wśród najbliższych, z którymi na co dzień mieszkamy. Niestety, wielu seniorów nie wyboraża sobie, aby nie uczestniczyć w tak ważnej uroczystości bliskiej osoby, dlatego mimio apelów, ryzykując utratę zdrowia, decydują się na wzięcie udziału w tego typu imprezie.

Okropne z 5 porażających powodów. Nie używaj do gotowania sprzedawanego w Biedronce, Lidlu i innych, niebezpiecznego produktuOkropne z 5 porażających powodów. Nie używaj do gotowania sprzedawanego w Biedronce, Lidlu i innych, niebezpiecznego produktuCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. "Na dobre i na złe" straci kultowego aktora? Fani serialu są zaniepokojeni
  2. Zamykają kolejne plaże i kąpieliska. Sytuacja jest niepokojąca
  3. Cena za kotlety schabowe w sejmowej stołówce zwala z nóg. Zwykli Polacy mogą przecierać oczy ze zdumienia
  4. Ostrożnie, hitowy napój może wywołać straszne zmiany w organizmie, nie jest wycofywany z Lidla, Biedronki i innych. Lepiej go nie kupować
  5. Wypróbuj jeszcze przed snem. Wrzuć torebkę po herbacie do toalety, efekt będzie niewiarygodny
  6. Wielka żałoba piłkarza reprezentacji. Jego kolega z klubu nie żyje, zostawił żonę i małego synka

Źródło: fakt

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł