Zapłakana kobieta nie mogła uwierzyć własnym oczompl.newsner.com

Uczniowie zaczepili szkolną kucharkę mającą schorowaną matkę. Odwróciła się i odkryła sekret skrywany przez uczniów

Kobieta pracuje w szkole jako kucharka na stołówce. Całe swoje życie poświęciła, aby uczniowie mogli cieszyć się wyjątkowo smacznymi i bardzo pożywnymi posiłkami każdego dnia. Kiedy pewien uczeń zaczepił ją, na początku nie mogła uwierzyć własnym oczom, potem rozpłakała się.

Kobieta nie mogła przeczuwać co planują jej zgotować uczniowie szkoły, w której pracuje. Poza pracą, ma również ciężko schorowaną matkę, dlatego praktycznie nie ma czasu dla siebie. Kiedy pewien uczeń ją zaczepił, ta odwróciła się. Nie mogła uwierzyć własnym oczom, dzieci przygotowały dla niej niesamowitą niespodziankę.

Mogą wywoływać okropne choroby, a większość Polaków je kupuje. Są niebezpieczne dla organizmu, zawierają olej palmowy, akrylamid, sól, cukier i wiele innychMogą wywoływać okropne choroby, a większość Polaków je kupuje. Są niebezpieczne dla organizmu, zawierają olej palmowy, akrylamid, sól, cukier i wiele innychCzytaj dalej

Kobieta ciężko pracuje na utrzymanie siebie i mamy, dlatego uczniowie przygotowali jej niespodziankę

Kucharka miała dzień jak co dzień, ciężko pracowała, aby głodne dzieci miały co jeść na przerwie obiadowej. Zawsze, kiedy nadarzała się okazja do pomocy swoim głodomorom z chęcią brała udział. Tak też się stało, kiedy uczniowie poprosili ją o pomoc w pewnym projekcie dotyczącym jedzenia. Nie wiedziała, że za zasłoną projektu stoi niecny pomysł, który wymyślili uczniowie.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy źle smażą placki ziemniaczane? Nie do pomyślenia co radzi Gessler

2. Już od sierpnia ruszają istotne zmiany w sklepach. Smartfon będzie teraz jeszcze bardziej potrzebny

Grupa uczniów chciała okazać wdzięczność za pracę i poświęcenie jakie wkłada w swoje obowiązki kucharka. Uczniowie obkleili ściany plakatami z napisem "stary, bądź miły", lecz kobieta nie miała zielonego pojęcia, że to wszystko jest przygotowywane z myślą o niej. Uczniowie przygotowali dla niej przyjęcie, na którym podali jej ulubione dania z grilla.

Całą grupą złożyli się również na pewien wielki prezent, który umożliwi jej wyjazd do schorowanej mamy. Uzbierali wspólnymi siłami pieniądze, które przeznaczyli na kartę podarunkową umożliwiającą kobiecie wyjazd do mamy. Dzieci wykazały się wielkim gestem i chociaż w ten sposób chciały okazać swoją wdzięczność.

Najlepsze newsy:

  1. Ogromna zmiana w ostatniej chwili. Rząd nagle podjął decyzję, która ucieszy miliony Polaków
  2. Poszukiwania trwały zbyt długo. W wodzie znaleziono ciało, jedna osoba zatrzymana
  3. Wypij królową wszystkich napojów lub kefir przed snem. Efekty przyjdą nagle
  4. Kupujesz masło w kostkach? Nie daj się nabrać na popularny trik wprowadzający w błąd
  5. Placki z kiszonej kapusty i sosem z czosnku to 1 z najzdrowszych potraw świata. Nadzwyczajne połączenie, podajemy przepis
  6. Pilny apel do Polaków. Ważne informacje z południa Polski

Źródło: pl.newsner.com

Następny artykuł