Interwencja policji skończyła się drastycznieYouTube.com/ Elżbieta Subocz

40-latka złamała obostrzenia podczas robienia zakupów. Policja ją obezwładniła

Kobieta złamała zasady wprowadzone w ostatnim czasie przez rząd. Poszła na zakupy do pobliskiego sklepu wbrew obowiązującym od niedawna regułom. Reakcja władz i funkcjonariuszy była natychmiastowa, została obezwładniona na miejscu.

Kobieta postanowiła udać się na zakupy w celu kupienia potrzebnych rzeczy. Niestety, wybrała nieodpowiednie godziny, w czasie których zakupy mogą robić jedynie seniorzy. Policja szybko ją obezwładniła.

Podejrzane, nagłe zmiany w Biedronkach. Jest oficjalny komunikatPodejrzane, nagłe zmiany w Biedronkach. Jest oficjalny komunikatCzytaj dalej

Kobieta złamała obostrzenia, teraz grozi jej wielka kara

Niedawno mieszkańcy Rybnika byli świadkami dramatycznych scen. 40-latka udała się na zakupy, jednak nikt nie widział, że ich koniec będzie straszny i dotkliwy dla niej. Kobieta złamała zasady obowiązujące z powodu epidemii, więc władze zostały szybko poinformowane o przestępstwie. Próbowała robić zakupy w godzinach przeznaczonych wyłącznie dla seniorów. Najbliższy patrol policji szybko pojawił się pod sklepem, do którego udała się mieszkanka Rybnika.

Kobieta awanturowała się i była agresywna. W czasie interwencji leciały wulgarne słowa oraz nastąpiła szarpanina. Ponadto podejrzana próbowała wyrwać swój dowód z rąk funkcjonariusza służb i uciekać z parkingu. Reakcja policjantów była natychmiastowa i już po chwili była obezwładniona i leżała na ziemi skuta kajdankami. Po wszystkim dostała mandat i została odstawiona do miejsca swojej izolacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Biskupi wskazali jak błogosławić pokarm w domu. Tadeusz Rydzyk zakazał pić kawy

2. Nikt ich nie widział przez 30 lat. Ludzie przecierają oczy ze zdumienia, niespodziewany skutek kwarantanny

Przypominamy, że każdy kto złamie obostrzenia musi liczyć się z wysokimi konsekwencjami prawnymi swoich czynów. W godzinach od 10 do 12 zakupy są możliwe jedynie dla seniorów, którzy są w wieku 65 lat lub więcej. Grzywna może wynosić nawet 30 tysięcy złotych, więc wycieczka do sklepu spożywczego może okazać katastrofalna i bardzo droga. Policja apeluje o przestrzeganie zasad izolacji, ponieważ wszystkie zostały ustalone dla naszego dobra i zdrowia całego społeczeństwa.

Najlepsze newsy:

  1. Zapadła kluczowa i nieodwracalna decyzja. Najważniejsza wiadomość dla wszystkich Polaków, którzy spłacają raty
  2. Z ostatniej chwili: Rząd wyda obowiązek noszenia maseczek. Szumowski tłumaczy, jakie mogą być noszone
  3. Podczas robienia zakupów usłyszała krzyki pod Biedronką. Zamarła widząc co się dzieje, nie mieści się w głowie
  4. Rośnie niemal wszędzie. Wytwarza sok zbijający gorączkę, niweluje bóle gardła i mięśni
  5. Przed świętami będą wielkie tłumy w Biedronce. Sieć szykuje wielką akcję, mnóstwo ludzi ruszy po zakupy
  6. Okradli szpital walczący z epidemią. Złodzieje nie mieli skrupułów nawet w tak ciężkich czasach

Źródło: terazraciborz.pl

Następny artykuł