Kobieta usiłowała okraść ZosięFacebook / Karolina Koprowska

Weszła do sklepu i sięgnęła za ladę. Kobieta chciała ukraść pieniądze dla chorej Zosi, szuka jej całe miasto

Ciężko uwierzyć, że kobieta chciała zachować się w tak haniebny sposób. Weszła do sklepu i jak gdyby nigdy nic próbowała wynieść puszkę z datkami przeznaczonymi na leczenie Zosi. Całe miasto próbuję odnaleźć niedoszłą złodziejkę.

Nikt nie spodziewał się, że kobieta nagle wejdzie do sklepu tylko po to, aby ukraść pieniądze zbierane dla ciężko chorej dziewczynki. Incydent został zarejestrowany na kamerę monitoringu umieszczoną w sklepie. Obok takiej bezwzględności nie da się przejść obojętnie. Do czego dokładnie doszło w Płocku?

Magda Gessler otrzymała list o dramatycznej treści, ważą się ludzkie losy. Czy Królowa polskiej gastronomii odpowie?Magda Gessler otrzymała list o dramatycznej treści, ważą się ludzkie losy. Czy Królowa polskiej gastronomii odpowie?Czytaj dalej

Kobieta chciała popełnić okropną zbrodnię

Kobieta ze zdjęcia nie jest pierwszą osobą, która chciała okraść chorą Zosię. Już wcześniej informowaliśmy o mężczyźnie, który przywłaszczył datki zbierane przez restaurację. Tym razem do haniebnego incydentu doszło w osiedlowym sklepie spożywczym.

W środę około godziny 11:00 do placówki weszła młoda kobieta. Jej twarz była zasłonięta maseczką, a głowa kapturem. Podeszła do sklepowej lady i schowała do swojej torby puszkę z datkami. Wszystko zauważyła ekspedientka. Speszona kobieta wyjęła swój łup i odłożyła go z powrotem. Następnie w pośpiechu wyszła ze sklepu.

Dzisiaj grzeje:

  1. Szklanka dziennie zapewnia szereg niebywałych korzyści, wszyscy powinniśmy włączyć go do swojej diety
  2. 152 powiaty w czerwonej strefie. Znamy nowe obostrzenia, uderzą we wszystkich mieszkańców i turystów
  3. Doskonała surówka z ogórków kiszonych. Dodatek popularnego warzywa niesamowicie podkręci ich smak

Płocczanie poszukują kobiety z nagrania

Kobieta zniknęła bez śladu i nadal jest poszukiwana. Wiele osób udostępniło na Facebooku nagranie, na którym została uchwycona. Akcja zbierania funduszy na niezwykle drogą terapię dla dziewięciomiesięcznej Zosi nadal trwa. Szczegóły można znaleźć TUTAJ. Liczy się czas. Tego typu występki tylko oddalają osiągnięcie celu. Brakuje już niespełna 8% do kwoty potrzebnej na leczenie Zosi.

Kobieta okradła Zosię

siepomaga.pl

Błyskawiczna i smakowita napoleonka bez pieczenia. Idealna dla zabieganych łasuchówBłyskawiczna i smakowita napoleonka bez pieczenia. Idealna dla zabieganych łasuchówCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Biedronka ze specjalnym prezentem dla dużej grupy klientów. Platynowe Rabaty pozwolą im na ogromne oszczędności
  2. Wszyscy powinni się przygotować, zacznie się już w drugiej połowie miesiąca. Rolnicy mają mało czasu na zadbanie o uprawy i gospodarstwa
  3. Przejmujące wyznanie Teresy Lipowskiej, rozważa zamieszkanie w domu opieki. W jej lodówce świeci pustkami, a sama nie lubi gotować
  4. Wyszła na jaw niewygodna prawda o Kuchennych Rewolucjach, Grzegorz stracił 25 tysięcy. Czy było warto?
  5. Niespodziewany zwrot akcji u Martyniuków, padły ostateczne słowa. Czy w sławnej willi z piękną kuchnią nastanie spokój?
  6. Oficjalnie: jest decyzja ws. szkół. Drastyczne zmiany dla uczniów i rodziców, od soboty

Źródła: Facebook / Karolina Koprowska; siepomaga.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł