Romantyczny stolikPiqsels / licencja: CC 0

Paweł, Adam, Krzysztof i Marcin wskazali ile musi ważyć kobieta, by miała u nich szansę. Haniebne słowa

Kobieta według tych panów powinna mieć określoną wagę, by móc ich zainteresować. Mężczyźni zdradzili swoje bardzo szczegółowe preferencje do co wymiarów wymarzonej partnerki. Ich drobiazgowy opis przyprawia o ciarki. Zdecydowanie nie wypada w taki sposób mówić o drugim człowieku.

Kobieta w obecnych czasach musi radzić sobie z wieloma stawianymi przed nią oczekiwaniami. Nie wystarcza, że przez wieki to na barkach kobiet spoczywał ciężar prowadzenia całego domu, to teraz jeszcze dochodzą do tego obowiązki zawodowe oraz społeczna presja, co do wyglądu. Media społecznościowe oraz telewizja lansują nieustannie nierealne standardy piękna, przez co kobiety czują się winne jeśli nie pasują do pokazywanych schematów. Swoją cegiełkę do coraz gorszego samopoczucia kobiet dołożyli panowie na łamach portalu "Papilot", którzy postanowili określić idealną kandydatkę na partnerkę jedynie za pomocą jej wagi.

Ksiądz z Podkarpacia miał wejść do Biedronki i ukraść 1 produkt. Porażające, jaką rzecz chciał wynieśćKsiądz z Podkarpacia miał wejść do Biedronki i ukraść 1 produkt. Porażające, jaką rzecz chciał wynieśćCzytaj dalej

Kobieta idealna? Presja ciągle aktualna

Na całym świecie trwa walka ze stereotypami oraz traktowaniu kobiet jedynie jako obiekty pożądania, które muszą spełniać szereg warunków, by stać się godnymi miana idealnej partnerki. Kobiety katują się dietami i boją się zakładać ulubione ubrania tylko i wyłącznie dlatego, że ludzie w dalszym ciągu stawiają przed nimi kolejne urodowe wymagania. Od najmłodszych lat dziewczynki muszą mierzyć się z nierealnymi oczekiwaniami, a gdy stają się dorosłe czytają tego typu oburzające wypowiedzi mężczyzn, którzy z wygodnej pozycji oceniają jakie cyferki na wadze kobiety mogą sprawić, że staną się nią zainteresowani. Panowie zapytani na portalu "Papilot" o wagę idealną dla kobiety odpowiedzieli szokująco szczegółowo o swoich preferencjach. Oczywiście żaden z nich nie pomyślał jak szkodliwe mogą być tak publicznie wygłaszane preferencje.

Dzisiaj grzeje:

  1. Podjęto natychmiastową decyzję o zamknięciu. Zagrożenie dla Polaków jest zbyt duże
  2. Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimę
  3. Wielu kierowców nie przestrzega szczególnego przepisu. Przy obecnej pogodzie grozi to wysokim niebezpieczeństwem

"Papilot" podczas zadawania pytania uściślił, że wzrost kobiety, do którego idealną wagę mają podawać mężczyźni wynosi 165 cm. 21- letni pan Paweł bez ogródek przyznał - Dla mnie 60 kilogramów to chyba maksimum. Wtedy ma wszystko na swoim miejscu, nic jej się nie rozlewa, ale nie straszy też wystającymi kośćmi. Zaraz po nim z równie wielkim taktem powiedział 29- letni Adam - Na pewno nie chciałbym, żeby kobieta ważyła więcej ode mnie. Zwłaszcza, że 165 cm to znacznie niższy wzrost, niż mój. Myślę, że przedział 55-65 kilogramów jest całkiem w sam raz. To taka normalna budowa ciała. Po Adamie wypowiedział się Krzysztof - Ideałem jest dla mnie moja partnerka, która mierzy 167 cm wzrostu i waży około 53-56 kilogramów. Porównując do niej, to więcej, niż 65 kg odpada. Wtedy nie wygląda to już tak apetycznie. Na sam koniec wisienkę na zatrutym torcie położył 25- letni Marcin - Może jestem dziwny, ale dla mnie kobieta zaczyna się od 70 kilogramów. Nie jestem psem, żebym poleciał na kości.

Takie skandaliczne wypowiedzi mogą wywołać wiele szkód nie tylko wobec kobiet, ale i mężczyzn, którzy czują, że muszą posiadać partnerkę, która przede wszystkim będzie atrakcyjna. Szczegóły takie jak osobowość przestają mieć większe znaczenie. Z naszej strony radzimy Paniom i Panom nie przejmować się takimi opiniami jak powyższe i puszczać je mimo uszu.

Najlepsze newsy:

  1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego sportowca. Miała raka mózgu i kręgosłupa
  2. Spędził godziny, aby przeanalizować Wiadomości TVP. Zadziwiające wnioski mówią wszystko
  3. Turyści zachwycają się "polskim Dubajem". Nadmorski kurort co roku przyciąga tłumy Polaków
  4. Poszedł nagły komunikat z Ministerstwa ws. noszenia maseczek. Wszystkie media go przekazują, Lidl, Biedronka i inne sklepy są adresatem
  5. Zofia oszczędzała na wszystkim, pieniądze wysyłała dorosłym dzieciom. Okropnie się jej "odwdzięczyli"
  6. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i zapytał o jedzenie za 2 zł. W odpowiedzi kasjer zrobił niewyobrażalną rzecz
  7. Tragiczne doniesienia obiegły media. Piorun uderzył w boisko w trakcie meczu. Nie żyją dwie, młode zawodniczki

Źródło: papilot

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł