Kolacja była wyjątkowo wzruszającafacebook.com

22-letnia kasjerka zaprosiła 86-letniego wdowca na kolację. Spojrzała na niego w restauracji i natychmiast się popłakała

Kolacja, w której uczestniczyła 22-letnia kasjerka oraz 86-letni wdowiec była kompletnie odmienna od typowego wieczoru w restauracji. Kiedy kasjerka spojrzała się na swojego towarzysza, od razu się popłakała. Nie była w stanie uwierzyć własnym oczom.

Kolacja była tak naprawdę jedynie pretekstem dla dobrego uczynku. Kasjerka o imieniu Ellie pracowała w osiedlowym sklepie, w którym uwielbiała pytać klientów "jak ci mija dzień?". Pewnego dnia podobne pytanie zadała emerytowi, który był częstym klientem w sklepie w którym pracuje. Nie spodziewała się odpowiedzi, którą usłyszała.

Magda Gessler na kwarantannie przekazała radosną nowinę. Jej rodzina wkrótce się powiększyMagda Gessler na kwarantannie przekazała radosną nowinę. Jej rodzina wkrótce się powiększyCzytaj dalej

Kolacja była pełna wzruszeń oraz łez

Pewnego dnia, kilka dni przed Bożym Narodzeniem, kasjerka spytała emeryta o jego plany na najbliższe święta. Kiedy zdradził jej jak zamierza je spędzić, jej serce pękło na pół. Usłyszała, że stracił swoją żonę kilka lat temu po 45 latach szczęśliwego małżeństwa, a jego dzieci wyjechały do Australii. Został więc całkowicie sam, dlatego większość czasu spędza również samotnie. Takie same plany miał na święta. Miał zamiar odgrzać mrożone jedzenie i usiąść samotnie do stołu.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy źle smażą placki ziemniaczane? Nie do pomyślenia co radzi Gessler

2. "Odmrożenie granic" w Polsce. Minister wyjawiła szczegóły i podała jeden termin

Kasjerka nie mogła przejść obojętnie i bez zastanowienia zaproponowała mu wspólne wyjście do pobliskiej restauracji. Emeryt był bardzo zaskoczony, lecz zgodził się.

- Pomyślałam, że gdyby to był mój dziadek i był sam, chciałabym, żeby ktoś z nim spędził czas przy stole i porozmawiał w ten świąteczny dzień - powiedziała komentując swoje zachowanie.

Nie wiedziała, że emeryt weźmie jej zaproszenie bardzo na poważnie. Pojawił się w restauracji wystrojony w garnitur oraz z bukietem kwiatów w dłoni. Kiedy kasjerka go zobaczyła rozpłakała się ze wzruszenia.

- To sprawiło, że płakałam, ponieważ mogłam teraz zobaczyć, ile to dla niego tak naprawdę znaczyło - opowiada Ellie.

Najlepsze newsy:

  1. Zrozpaczeni dziadkowie Kacperka ujawniają prawdę o rodzinie. Porażające słowa
  2. Łukasz: „Kobieta musi mieć długie włosy i nogi. Być grzeczna i smacznie gotować”
  3. Właśnie dzieje się we wszystkich Biedronkach w Polsce. Obowiązuje tylko dzisiaj, 2 podobnej okazji długo nie będzie
  4. Wypij królową wszystkich napojów lub kefir przed snem. Efekty przyjdą nagle
  5. Targowisko w Polsce. Seniorzy poproszeni o zachowanie dystansu zareagowali skandalicznie
  6. Dramat kobiety z udarem. Przez epidemię żaden szpital nie chciał jej przyjąć, teraz nie żyje

Źródło: planetalife.com

Następny artykuł