Kolonie stały się dla Magdy Gessler niezwykle pamiętne.eastnews/TRICOLORS/East News

Magda Gessler została w dzieciństwie wyrzucona z kolonii. Wszystko przez jej skandaliczne zachowanie

Kolonie z dzieciństwa pamiętamy chyba wszyscy i to nie tylko z powodu podawanych na nich dań. Letni wyjazd stał się prawdziwym doświadczeniem pokoleniowym, a barwne historie ze wspólnych chwil spędzanych z rówieśnikami pamiętają nawet największe gwiazdy show-biznesu. Wśród nich niezmiennie zaskakują opowieści Magdy Gessler, którą w dzieciństwie wyrzucono z kolonii.

Letnie kolonie niemal zawsze były wyjazdem, z którym wiąże się niesamowicie dużo barwnych historii. Wspólne aktywności, zabawy z rówieśnikami i młodzieńczy bunt pamiętamy do tej pory, bo podobne wyjazdy są organizowane od wielu lat, dlatego niemal wszystkie pokolenia doświadczyły uroku letnich kolonii. Co ciekawe, także najsłynniejsze nazwiska w świecie gastronomii wspominają czasem w mediach swoje dzieciństwo w gronie rówieśników. Ciekawą historią z kolonii podzieliła się w pewnym wywiadzie sama Magda Gessler.

Mamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świataMamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świataCzytaj dalej

Kolonie i letnie obozy były dla Magdy Gessler niezwykle ciekawym przeżyciem. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" już za młodu wyróżniała się niezywkłym temperamentem

Kolonie Magdy Gessler okazują się równie emocjonujące co kolejne odcinki jej burzliwych rewolucji. W szczerym i zabawnym wywiadzie z Odetą Moro w jej programie "Wakacje mojego życia" celebrytka chętnie opowiedziała o swoich letnich wyjazdach z dzieciństwa. Nie obyło się oczywiście bez opowieści o smakołykach, pierwszych doświadczeniach w byciu kucharką i tańczeniu przy ognisku. Magda z sentymentem wspomina pamiętny obóz w Mrągowie, nad jeziorem Białym, kiedy już w wieku 14 lat prowadziła poważne dyskusje filozoficzne z rówieśnikami i księżmi. Najbardziej zaskakujący okazał się jednak wyjazd sprzed wielu, wielu lat, kiedy celebrytka miała zaledwie 7 lat.

Dzisiaj grzeje:

  1. Z ostatniej chwili: Zwłoki na plaży w Łebie. Znalazł je spacerowicz
  2. Wiadomo dokąd Duda pojedzie w pierwszą podróż zagraniczną. Kierunek jednych zaskakuje, a drugich śmieszy
  3. Polski lek na koronawirusa wystartował. Właśnie ruszyła produkcja

Pierwsze kolonie Magdy Gessler nie były jednak tak sielskie i udane. Gwiazda do dziś ze śmiechem i z dumą przyznaje, że wyjazd bardzo się jej nie podobał, czego nie ukrywała. Ku swojej uciesze wyrzucono ją już po trzech dniach.Kilkuletnia gwiazda wyleciała z hukiem z kolonii, bo - jak opowiada - powiedziała "tak konkretne i wulgarne zdanie", że organizatorzy nie mieli innego wyjścia. Co prawda przyznaje, że miejsce było urocze, ale warunki mieszkalne były okropne, ale nerwy puściły jej dlatego, że "nie było co jeść".

Najlepsze newsy:

 1. Ostre starcie prowadzącego "Pytanie na śniadanie" za kulisami imprezy. "Porozmawiam o tobie z zarządem"
 2. Spacerował po plaży w Łebie. Nagle dokonał druzgocącego odkrycia. Wezwał policję
 3. Uważaj na 10 produktów. Okropne, każdego dnia klienci Lidla i innych popełniają ogromny błąd
 4. Andrzej kupił jedzenie bezdomnym, właścicielka restauracji się wściekła. Skandaliczne zachowanie, ciężko uwierzyć
 5. Bardzo wielu ludzi przed wyjściem z domu zostawia w ogródku łyżeczkę cukru. Wiesz dlaczego?
 6. Piotr Żyła runął na chodnik i leżał jak długi. Fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)

Źródło: zloteprzeboje.tuba.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł