Koronawirus w sieci LIdl.wikimediacommons/DoulosBen / Attribution-ShareAlike 4.0 International (CC BY-SA 4.0)

Smutne doniesienia. Na COVID-19 zachorowali klienci Lidla

Koronawirus sprawił, że wszelkie codziennie aktywności po prostu muszą teraz wyglądać inaczej. Zwykła wizyta w sklepie zawsze wiąże się z koniecznością noszenia maseczki i korzystania z płynów do odkażania. Niestety czasem nawet największe środki ostrożności nie pomagają, o czym przekonali się klienci znanej sieci.

Koronowarius jeszcze nas nie opuścił, mimo że możemy się już cieszyć z udogodnień, które wynikają z odmrażania gospodarki. Stosujemy się do zaleceń i zwykle zachowujemy wszelkie środki ostrożności w sklepach i właściwie przy każdym wyjściu z domu. Oczywiście to nie koniec walki z pandemią, dlatego niemal codziennie słyszymy w mediach o nieco zaskakujących zakażeniach i nowych ogniskach wirusa. Ostatnio niebezpieczeństwa nie udało się uniknąć klientom Lidla.

Stało się, Biedronka musiała podjąć kluczową decyzję. Ogromna zmiana godzin otwarcia, klienci przecierają oczyStało się, Biedronka musiała podjąć kluczową decyzję. Ogromna zmiana godzin otwarcia, klienci przecierają oczyCzytaj dalej

Koronowawirus w kolejnej części Polski. Zachorowali klienci Lidla

Koronawirus nadal jest dla nas sporym zagrożeniem - także podczas zakupów i pomimo noszenia maseczek i unikania tłocznych miejsc. Lidl wprowadził sporo ulepszeń w swoich sklepach, by zminimalizować ryzyko zakażenia do absolutnego minimum. Sieć zdecydowała się więc na ekrany ochronne, wyznaczenie bezpiecznej odległości w kolejkach dzięki oznaczeniom na podłodze i zachęcanie do płatności bezgotówkowych czy kas pierwszeństwa dla seniorów, opiekujących się nimi wolontariuszy oraz pracowników sektora opieki społecznej i farmaceutów. Niestety nawet to nie uchroniło kilku klientów sklepu przed kontaktem z chorymi na COVID-19.

Dzisiaj grzeje:

   1. Ewa i Marcin kupili w Lidlu urządzenie do kawy za 499 zł. Rozpakowali i zatkało ich, kolosalna pomyłka
   2. Likwidacje i zwolnienia. Uwielbiana w Polsce sieciówka zamknie 170 sklepów

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała wczoraj o czterech przypadkach zakażenia koronawirusem w znanej sieci na Podkarpaciu. Ryzykowna okazała się dla nich wizyta w Lidlu w Przemyślu. Ustalono, że wszystkie osoby mogły mieć styczność z osobami z Jarosławia, gdzie odkryto spore ognisko zakażonych. - "Wszystkie osoby z dodatnim wynikiem są hospitalizowane lub przebywają w izolacji. Osoby przebywające w kwarantannie po uzyskaniu wyniku dodatniego są kierowane na izolację lub w razie pogorszenia stanu zdrowia są hospitalizowane - dowiadujemy się od Doroty Gibały, rzecznika prasowego WSSE Rzeszów.

Najlepsze newsy:

 1. Sądzili, że trafili na pusty magazyn. W środku zobaczyli setki oczu błagających o pomoc
 2. Dwa wypadki na lotnisku w Polsce, służby ruszyły do akcji. Wszystko działo się błyskawicznie
 3. Zaczęło się, od dzisiaj ogromna zmiana w Biedronce. Klientów czeka wielka niespodzianka
 4. Wyciekły zdjęcia obiadów z polskich więzień. Dietetycy dbają o osadzonych, koszt 1 posiłku nie jest tajemnicą
 5. Niemożliwe, ile kosztują pierogi w restauracji Gessler. Cena nie mieści się w głowie
 6. Koledzy z szatni dokuczają Jakubowi Błaszczykowskiemu. Wymyślili mu specjalny pseudonim

Źródło: rzeszow.wyborcza.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł