Kot nie chciał jeść, powód zaskoczył wszystkichpl.newsner.com

Bezdomna kotka zdumiewała wszystkich, nie chciała jeść. Śledzili ją, z ukrycia odkryto wielką tajemnicę zwierzaka

Kot zdumiał każdego, kto tylko zobaczył zachowanie zwierzaka. Kotka dostawała jedzenie od przechodniów, jednak nie chciała go jeść dlatego zaczęli ją śledzić, aby zrozumieć o co chodzi. Kiedy zobaczyli prawdę, zaniemówili - kotka jest prawdziwym bohaterem.

Kot był dokarmiany przez dobrych ludzi, lecz pomimo tego nie chciał jedzenia, chyba, że było zapakowane w foliowy woreczek. Dokarmiający byli szalenie zdziwieni, dlatego postanowili podążyć za kotem do miejsca, do którego zanosił małe pakunki z jedzeniem. Kiedy dotarli do kociego legowiska byli niebywale zaskoczeni.

Wreszcie miliony Polaków zachwyconych. Od jutra ogromna zmiana w każdym sklepieWreszcie miliony Polaków zachwyconych. Od jutra ogromna zmiana w każdym sklepieCzytaj dalej

Kot miał specjalne wymagania co do jedzenia - ludzie odkryli dlaczego, zaskakujące

Pewna bezdomna kotka była dokarmiana przez starszą panią już od dłuższego czasu. Po pewnym czasie kotka przestała jeść przygotowywane przez starszą panią jedzenie. Zachowywała się dziwnie, kobieta zauważyła, że kot brał jedynie to jedzenie, które było uprzednio zapakowane w foliowe woreczki. Jeśli jedzenie leżało luzem, patrzyła z boku jak inne koty jedzą, lecz sama, niezależnie jak bardzo głodna była, nie chciała jeść.

Dzisiaj grzeje: 1. Hitowy deser bez pieczenia z 2 składników zrobisz w chwilę. Żaden sernik nie jest delikatniejszy

2. Od kiedy będzie otwarty fryzjer i kosmetyczka? Rzecznik rządu podał termin

Pewnego dnia, kiedy dostała jedzenie w reklamówce, kobieta postanowiła ją śledzić. Dotarłszy w końcu do kociego legowiska, starsza pani nie mogła uwierzyć własnym oczom. Widok jaki jej się ukazał łamał serca. Okazało się, że kotka była matką, która musiała wykarmić kilka kociąt. Zapakowane jedzenie ostrożnie kładła przed swoimi dziećmi i delikatnie otwierała. Kiedy jej dzieci najadły się do syta dopiero wtedy sama sięgała po resztki.

Matczyna miłość tego kotka jest niesamowita, pokazuje, że każda matka zrobi dosłownie wszystko dla swojego dziecka.

Najlepsze newsy:

  1. Nikt się nie mógł spodziewać. TVN pokazał, jak operowali Pawła Królikowskiego, porażające sceny
  2. Komunikat Ministerstwa Zdrowia o kolejnym etapie znoszenia ograniczeń. Jest ważna uwaga
  3. Rozpuść w gorącej wodzie 6 paczek drożdży i wlej do kąpieli. Efekt "petarda" po 30 minutach
  4. Najlepsze na świecie ciasto "skubaniec" zrobisz w 30 minut. Jest kruche, z bezą i owocami
  5. Wyrzucanie liści kalafiora jest 1 z największych błędów popełnianych przez niemal wszystkich. Można je spektakularnie wykorzystać
  6. Polskie hotele dostały zalecenia na jutro. Są zawrotne, szczegóły aż trudno sobie wyobrazić

Źródło: pl.newsner.com

Następny artykuł