Schabowy z ziemniakamiwikipedia.org https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/deed.pl

Nigdy nie powinno się łączyć kotletów schabowych z ziemniakami. Połączenie wywołuje poważne zaburzenia w układzie pokarmowym

Kotlety schabowe bez dodatków nie oddają głębi smaków. Ziemniaki, frytki czy łódeczki z piekarnika są obowiązkowym dodatkiem. Okazuje się, że zaburzenia w układzie trawiennym mogą być spowodowane właśnie przez owe połączenie.

Kotlety schabowe są wystarczająco ciężkim daniem, aby nasze brzuchy odczuły dyskomfort po posiłku. Dodanie do nich ziemniaków wywołuje poważne zaburzenia trawienia i wchłaniania. Przygotowaliśmy listę produktów, których nie powinno się ze sobą łączyć.

Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisówLidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisówCzytaj dalej

Kotlety schabowe z ziemniakami są dużym błędem

Niedzielny obiad bez nich nie ma prawa bytu. Młode ziemniaki z koperkiem, mizeria i soczysty panierowany kotlet. Dwa z tych składników powodują u nas spore problemy. Zgaga, wzdęcia i gazy to częste dolegliwości, które męczą nas po obfitym posiłku. Jak dowiodły najnowsze badania, duża zawartość skrobi w ziemniakach oraz dobrze przyswajalne białko pochodzące z mięsa, tworzą złe połączenie, prowadzące do osłabienia przyswajania ważnych wartości odżywczych.

Mimo, że schabowy i ziemniaki są popularnym daniem, nie tylko one powodują u nas problemy. Mięso i makaron, czyli połączenie występujące w sosie bolognese może prowadzić nawet do cukrzycy. Po przyjęciu makaronu przez nasz organizm, przekształcamy węglowodany z niego w cukry proste. One, w połączeniu z białkiem zaburzają pracę naszych kiszek.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, pod żadnym pozorem nie wolno łączyć jajek sadzonych z ziemniakami. Konsekwencje są ogromne

2. Z ostatniej chwili: Nie żyje kobieta z koronawirusem. 2 tygodnie temu wróciła z Polski na Ukrainę

Strońmy również od częstego łączenia bananów z mlekiem. Zazwyczaj jedzone na śniadanie, przyczyniają się do spowolnienia pracy naszych jelit i żołądka. Wszystko przez bardzo długi czas, jaki spędzają w naszym układzie trawiennym. Ogórki z pomidorami także winny być jedzone osobno. Wpływają wzajemnie, na przyswajanie witamin zawartych w nich, do tego zniekształcają procesy biochemiczne w naszych ciałach.

Najlepsze newsy:

Źródło: facebook.com

Następny artykuł