Kotlety schabowe - co z tym mięsem?Facebook / Co Dziś Na Obiad??? / Agata Groblewska

Agata zobaczyła czerwone plamki na schabie i pobladła. Wszyscy odradzają jej jeść mięso ze zdjęcia

Mięso na kotlety schabowe rzadko kiedy wzbudza większe emocje. Jednak czasem bywa tak, że znajdujemy w nim nietypowe anomalie. Wówczas w naszych myślach pojawiają się obawy. Nie inaczej było w przypadku mięsa, które kupiła Agata.

Czym byłyby przepyszne kotlety schabowe bez smakowitego mięsa? Nie da się ukryć, że właśnie ten składnik odgrywa największą rolę w naszym rodzimym specjale. Agata poczuła dozę niepokoju, kiedy zauważyła, ze jej mięso posiada czerwone plamki.

Zdrowszy niż woda spod ogórków kiszonych i sok z kapusty razem wzięte przepis na kapuśniak Kuronia. Prościej i lepiej nie da się ugotowaćZdrowszy niż woda spod ogórków kiszonych i sok z kapusty razem wzięte przepis na kapuśniak Kuronia. Prościej i lepiej nie da się ugotowaćCzytaj dalej

Kotlety schabowe powinny poczekać?

Agata najprawdopodobniej spodziewała się, że kotlety schabowe nie sprawią jej większych problemów. Jednak przyjrzała się zakupionemu mięsu i ze zdziwieniem stwierdziła, że znajdują się w nim podejrzane czerwone plamy. Kobieta poprosiła o pomoc internautów.

- Szybkie pytanie, ktoś wie co to za czerwone plamki? Pierwszy raz wiedzę - napisała Agata na Facebookowej grupie Co Dziś Na Obiad???. Użytkownicy w większości stwierdzili, że kotlety schabowe powinny poczekać i lepiej nie jeść tego mięsa. Jednak pojawiły się również mniej oczywiste odpowiedzi.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ujawniono ukryty cel godzin dla seniorów. Powód daje do myślenia
  2. Miliony Polaków dostało niepokojące, identyczne SMS. Co się dzieje?
  3. Ekspresowe i nieziemsko pyszne ciasto, na którego punkcie oszalał cały świat. Wszystkie składniki masz pod ręką

Czym są czerwone plamy na mięsie?

- Pewno naszpikowane płynem ,który zwiększa objętość.. tak nas trują nie piersiach kurczakach czy kurczakach też takie są nakłucia - napisała jedna z internautek. Pod wpisem Agaty pojawiło się kilka komentarzy o podobnej treści. Znaczna część z nich odradzała jedzenie mięsa. Jednak pojawiły się również głosy potwierdzające, że nada się ono na kotlety schabowe.

- Normalna sprawa. Krew nie do końca zeszła. Wszystkim tym co piszą o utrwalaczach koloru czy szprycowania Bóg wie czym powiem tylko,że ubijamy swoje świnie w gospodarstwie i też takie mięso się zdarza - skomentowała zdjęcie użytkowniczka Facebooka. Bez wątpienia jej wyjaśnienie jest logiczne. Czy zdecydowalibyście się zrobić kotlety schabowe z tego mięsa?

W ponad 150 powiatach wejdą drastyczne ograniczenia w robieniu zakupów. Rząd zdecydowałW ponad 150 powiatach wejdą drastyczne ograniczenia w robieniu zakupów. Rząd zdecydowałCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Dopiero po 81 latach odkryto niezwykły skarb. Znaleziono go w belce stropowej w trakcie remontu
  2. Gigantyczny wybuch gazu: wśród ofiar dzieci, 1 osoba nie żyje. Na miejscu 18 zastępów straży pożarnej
  3. Ryszard Rynkowski załamany, żali się na tragiczną sytuację finansową. Za co będzie kupował jedzenie?
  4. Katarzyna Cichopek została wyrzucona z serialu, powód odbiera mowę. Teraz korzysta z diety wszystkich gwiazd
  5. Ania Starmach podała wybitny, nieziemski przepis na gołąbki. Nie można wymarzyć sobie pyszniejszych
  6. Rzecznik rządu zabrał głos. Potwierdził wiadomość, której obawiało się wiele osób

Źródło: Facebook / Co Dziś Na Obiad???

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł