Kradzież jest okropną zbrodniąScena z filmu zamieszczonego na YouTube na kanale 24krasnodar

Była pewna, że jest sama, ale kamery nagrały wszystko. Dopuściła się najgorszej czynności w sklepie

Nie da się ukryć, że kradzież jest jedną z najbardziej porażających zbrodni. Do tego typu aktów często dochodzi w sklepach spożywczych. Pewna kobieta dopuściła się karygodnej czynności. Nagranie momentalnie obiegło Internet.

Kradzież w sklepach jest częstym zjawiskiem. Niekiedy złodzieje wykazują się sporą przebiegłością. Nie inaczej było w przypadku tej kobiety. Osoby oglądające nagranie nie mogły uwierzyć własnym oczom. Sklep, w którym doszło do incydentu, od razu zareagował.

Niespodziewany zwrot akcji u Martyniuków, padły ostateczne słowa. Czy w sławnej willi z piękną kuchnią nastanie spokój?Niespodziewany zwrot akcji u Martyniuków, padły ostateczne słowa. Czy w sławnej willi z piękną kuchnią nastanie spokój?Czytaj dalej

Oburzająca kradzież uchwycona okiem kamery monitoringu

Kradzież czasami jest spowodowana biedą. Jednak w tym przypadku raczej nie mamy z tym do czynienia. Zbrodnia została popełniona przez młodą, zdrową i dobrze ubraną kobietę. Jej wprawa widoczna na nagraniu potwierdza, że nie była to jej pierwsza kradzież.

Mało kto spodziewałby się, że kradzież zostanie dokonana przez tak niepozorną osobę. Niestety, tego typu incydenty są coraz częstsze. Nie bez powodu w większości sklepów spożywczych instalowane są kamery monitoringu. W jaki sposób kradła kobieta z nagrania?

Dzisiaj grzeje:

  1. Surówka jesienna jest witaminową bombą. Szczególnie teraz warto robić ją jak najczęściej
  2. Nie żyje, żałoba w Zakopanym i Kościelisku. Wielki talent nie żyje, mieszkańcy regionu i turyści będą go wspominać
  3. Krystyna dodaje do kotletów mielonych sekretny składnik, wychodzą pulchne i soczyste jak z najlepszej restauracji. Rodzina w końcu odkryła tajemnicę

Kradzież została opublikowana w sieci

Kobieta z nagrania zaczęła chować produkty spożywcze i chemię codziennego użytku pod ubrania. Część artykułów złodziejka schowała nawet w majtki. Sklep nie mógł pozostać obojętny na tak zuchwałą kradzież. Słowa pracowników są niezwykle przejmujące.

- Prosimy o wystawienie takich podludzi na widok publiczny. Nie ma słów na takie zachowanie, tylko wstyd. Zdrowi ludzie, ale po co pracować, lepiej schować kiełbasę i mydło w majtkach - poinformowali pracownicy sklepu przytaczani przez Webniusy. Kradzież została zarejestrowana i opublikowana na na YouTube na kanale 24krasnodar. Nagranie jest szokujące.

Wygląda jak z najlepszej cukierni, a zrobisz je ekspresowo i bez pieczenia. Najlepsze ciasto dla niespodziewanych gościWygląda jak z najlepszej cukierni, a zrobisz je ekspresowo i bez pieczenia. Najlepsze ciasto dla niespodziewanych gościCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. 150 zł dla właścicieli zwierząt. Kontrowersyjna ustawa wprowadza nowe świadczenie
  2. Dramatyczne informacje zza granicy, nie żyją 44 osoby. Wszyscy pili ten sam napój
  3. Wysłała męża po kapustę na gołąbki. Zobaczyła co kupił i zaczęła krzyczeć, popłaczecie się ze śmiechu
  4. Niespodziewany zwrot akcji u Martyniuków, padły ostateczne słowa. Czy w sławnej willi z piękną kuchnią nastanie spokój?
  5. Doskonały na kaszel i przeziębienie, nasze babcie zawsze miały go w zapasie. Syrop z szyszek wraca do łask
  6. Była obiektem drwin, więc schudła 100 kg. W dniu ślubu swojego eks wyglądała lepiej niż panna młoda

Źródło: Webniusy

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł